Africa: Caf Champions League - Qualification

13:00 Al-Hilal Omdurman - Rayon Sport
13:00 Gor Mahia - Aigle Noir
13:00 Simba - UD Songo
14:30 Elect Sport - Mberi Sportif
15:00 Asante Kotoko - Kano
15:00 Enyimba - Rahimo
15:00 Pamplemousses - Fosa Juniors
15:00 Petro de Luanda - Matlama
16:00 Al Nasr - Tempete MOCAF
16:00 ASC Kara - Buffles du Borgou
16:00 AS Vita Club - UMS de Loum
16:00 Horoya - Stade Malien
16:00 Mekelle 70 Enderta F.C. - Cano Sport
17:00 Nouadhibou - SO Armee

Africa: Caf Confederations Cup - Qualification

11:00 Jwaneng Galaxy - Bolton City
12:00 Saint Louis - TS Galaxy
15:00 Al Ittihad - US Gendarmerie
15:30 LISCR FC - Maranatha

Angola: Girabola

14:00 Caala - Primeiro de Maio
14:00 Cubango - Santa Rita

Argentina: Superliga

23:00 Independiente - Colon
14:00 Godoy Cruz - Estudiantes
16:15 Union Santa Fe - Lanus
18:30 Central Cordoba - Racing Montevideo
20:45 River Plate - Talleres Cordoba
23:00 Banfield - Boca Juniors

Argentina: Primera Nacional

23:05 Independiente Rivadavia - Ferro
17:00 Agropecuario - Belgrano
18:30 All Boys - Brown Adrogue
18:30 Almagro - Gimnasia Mendoza
19:00 Platense - Estudiantes Rio Cuarto
19:00 San Martin - Villa Dalmine

Argentina: Primera B Metropolitana - Apertura

16:00 Deportivo Armenio - UAI Urquiza

Argentina: Primera C Metropolitana - Apertura

14:00 Dock Sud - Berazategui
18:30 Canuelas - Real Pilar
18:30 Deportivo Espanol - Excursionistas

Armenia: Premier League

13:00 Shirak - Pyunik

Australia: Npl Victoria

05:00 Altona Magic - Pascoe Vale
05:00 Bentleigh Greens - Avondale FC
05:00 Dandenong Thunder - Melbourne Knights
05:00 Hume City - Kingston City
05:00 Oakleigh Cannons - Green Gully
05:00 Port Melbourne Sharks - Dandenong City
05:00 South Melbourne - Heidelberg Utd

Australia: Brisbane Premier League

06:00 Taringa Rovers - Brisbane K.

Australia: Npl Queensland

06:00 Sunshine Coast - Moreton Bay Utd
08:00 Olympic FC - Brisbane (U21)

Australia: Npl Tasmania

04:00 South Hobart - Riverside Olympic

Australia: Northern Nsw

04:30 Broadmeadow - Charlestown City Blues
04:30 Lambton J. - Edgeworth E.
04:30 Maitland - Newcastle Jets (U21)
04:30 Valentine - Hamilton Olympic
04:30 Weston Bears - Lake Macquarie

Austria: Tipico Bundesliga

15:00 Hartberg - Austria Wien
15:00 Salzburg - Admira
15:00 Sturm Graz - Tirol

Austria: 2. Liga

08:30 Austria Klagenfurt - BW Linz

Austria: Regionalliga Central

15:00 AC Wolfsberger - Union Gurten

Austria: Regionalliga West - Vorarlberg

14:00 Rothis - Dornbirner S.
14:00 RW Rankweil - Lauterach
15:00 Austria Lustenau - Langenegg

Austria: Bundesliga Women

11:00 Bergheim W - Vorderland W

Azerbaijan: Premier League

14:45 Sabah Baku - Keshla
17:00 Qarabag - Gabala

Belarus: Vysshaya Liga

13:45 Torpedo Zhodino - Gorodeja
15:45 Shakhtyor Soligorsk - Gomel
17:45 BATE Borisov - Slavia
AW Dinamo Minsk 3 - 0 Torpedo Minsk

Belarus: Pershaya Liga

13:00 Krumkachy - Lida

Belgium: Jupiler League

16:00 Standard Liege - Kortrijk
18:00 Mouscron - Eupen

Belgium: Second Amateur Division Group Acff

13:00 Stockay-Warfusee - Solieres Sport

Belgium: Belgian Cup - Qualification

14:00 Boom - Vosselaar
14:00 Cappellen - Hamme
14:00 Duffel - Knokke
14:00 Francs Borains - Torhout
14:00 Heist - Lokeren
14:00 Rebecquoise - Tilleur
14:00 Ronse - Wijgmaal

Bolivia: Division Profesional - Clausura

23:30 Guabira - Destroyers
19:00 Aurora - Bolivar
19:00 The Strongest - Wilstermann
21:15 Nacional Potosi - Oriente Petrolero
23:30 Blooming - Always Ready

Bolivia: Nacional B

19:30 Em Huanuni - Fatic
19:30 Independiente - Nacional Senac
19:30 Stormers - Stormers SC
19:30 Tomayapo - Fortaleza

Bosnia And Herzegovina: Fbih

15:00 Hadzici - Kakanj

Brazil: Serie A

19:00 Goias - Internacional
19:00 Santos - Fortaleza
19:00 Vasco da Gama - Sao Paulo
22:00 Avai - Corinthians
22:00 Ceara - Flamengo
22:00 CSA - Cruzeiro

Brazil: Serie B

14:00 America Mineiro - Guarani

Brazil: Serie C

21:00 Acreano - Luverdense
21:00 EC Sao Jose - Volta Redonda
21:00 Juventude - Ypiranga FC
21:00 Paysandu PA - Remo

Brazil: Brasileiro U20

14:00 Palmeiras (U20) - Cruzeiro (U20)

Brazil: Brasileiro Women - Play Offs

18:00 Kindermann W - Osasco Audax W

Bulgaria: Parva Liga

15:00 Dunav Ruse - CSKA Sofia
17:30 Ludogorets - Slavia Sofia

Bulgaria: Vtora Liga

16:30 Litex Lovech - Chernomorets Balchik
17:00 Pirin Blagoevgrad - Spartak Pleven

Cambodia: C-League

08:30 Angkor Tiger FC - NagaWorld
08:30 Electricite Du Cambodge - Police Commissary
08:30 Kompong Cham - Asia Euro United
11:00 National Defense - Kirivong Sok Sen Chey

Canada: Canadian Premier League - Fall Season

19:30 Forge - Cavalry
22:00 Edmonton - York 9

Canada: Csl

23:00 Waterloo - Vorkuta
00:00 Brantford Galaxy - Kingsman

Canada: U Sports

00:30 UBC Okanagan - UNBC
20:00 Saskatchewan - Alberta
20:15 Lethbridge - MacEwan
21:00 UBC - Trinity Western
21:00 Victoria - UFV

Chile: Primera Division

00:30 Curico Unido - Audax Italiano
16:00 Deportes Iquique - Universidad Concepcion
19:00 Universidad de Chile - Universidad Catolica
21:30 Huachipato - Antofagasta

Chile: Primera B

23:00 La Serena - Barnechea
01:00 Copiapo - Deportes Temuco
19:30 Cobreloa - San Felipe
00:00 San Luis - Valdivia

China: Yi League

08:00 Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban FC

Colombia: Liga Aguila - Clausura

00:45 Millonarios - Deportivo Cali
18:45 Patriotas - Bucaramanga
20:45 Petrolera - Atletico Huila
22:00 Atletico Nacional - Medellin
22:45 Aguilas - Santa Fe
00:45 America de Cali - Envigado

Colombia: Liga Aguila Women - Play Offs

20:30 Cortulua W - Ind. Medellin W
22:30 Junior W - Huila W

Costa Rica: Primera Division - Apertura

01:00 Alajuelense - Santos de Guapiles
17:00 Cartagines - Grecia
21:00 Guadalupe - ADR Jicaral
21:05 Limon - Saprissa
21:55 Zeledon - Universidad Costa Rica

Croatia: 1. Hnl

16:00 Gorica - Istra 1961
18:00 Osijek - Hajduk Split

Croatia: 2. Hnl

15:30 Hajduk Split 2 - Kustosija
15:30 Rudes - Sibenik

Cyprus: First Division

16:00 AEL Limassol - Anorthosis

Czech Republic: 1. Liga

14:30 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice
14:30 Plzen - Opava
17:00 Liberec - Sparta Prague

Czech Republic: Division 2

08:15 Zizkov - Varnsdorf
15:00 Vlasim - Usti nad Labem

Czech Republic: Cfl - Group A

08:00 Pribram B - Motorlet Prague
08:15 Admira Prague - Plzen B
08:30 Karlovy Vary - Mas Taborsko
13:30 Hostoun - Stechovice

Czech Republic: Cfl - Group B

08:15 Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B
08:15 Hradec Kralove B - Prepere
08:15 Liberec B - Teplice B
08:15 Pardubice B - Zivanice
15:00 Brozany - Dukla Prague B
15:00 Zapy - Zbuzany

Czech Republic: Msfl

08:15 Sigma Olomouc B - Uhersky Brod
08:30 Zlin B - Vyskov

Czech Republic: Division A

08:15 Petrin Plzen - Sedlcany
15:00 Myto - Ceske Budejovice B
15:00 Sobeslav - Cizova

Czech Republic: Division B

08:15 Meteor Prague - Louny

Czech Republic: Division C

15:00 Benatky - Zenit Caslav
15:00 Dvur Kralove - Letohrad
15:00 Hlinsko - Kolin
15:00 Poricany - Nymburk

Czech Republic: Division D

14:30 Humpolec - Brno B
14:30 Lanzhot - Stara Rise
14:30 Slavoj Polna - Zdirec n. D.
14:30 Velka Bites - Havlickuv Brod
14:30 Zdar na Sazavou - Tasovice

Czech Republic: Division E

08:15 Brumov - Hodonin
08:15 Slavicin - Prerov
08:15 Sumperk - Nove Sady
14:30 Kozlovice - Skastice

Czech Republic: Division F

08:15 Havirov - Novy Jicin
08:15 Karvina B - Opava B
14:30 Bruntal - Hermanice
14:30 Frenstat p. R. - Trinec B
14:30 Polanka - Rymarov

Czech Republic: Prazsky Prebor

08:30 Kralovice - Zizkov B
12:00 Admira Prague B - Vysehrad B

Czech Republic: Stredocesky Kp

15:00 SK Lhota - Nove Straseci

Czech Republic: Jihocesky Kp

08:00 Rudolfov - Laziste
15:00 Drazice - Cimelice
15:00 Milevsko - Junior Strakonice
15:00 Osek - Blatna
15:00 Sokol Lom - Jankov
15:00 Trebon - Mas Taborsko B

Czech Republic: Plzensky Kp

15:00 Holysov - Start Tlumacov

Czech Republic: Karlovarsky Kp

15:00 Touzim - Hroznetin

Czech Republic: Ustecky Kp

08:15 Mostecky FK - Kadan

Czech Republic: Liberecky Kp

08:30 Skalice - Hradek nad Nisou

Czech Republic: Kralovehradecky Kp

15:00 Cerveny Kostelec - Dobruska
15:00 Novy Bydzov - Chlumec nad Cidlinou B
15:00 Trebes - Cernilov

Czech Republic: Pardubicky Kp

12:30 Luze - Svitavy
15:00 Hermanuv Mestec - Lanskroun
15:00 Horni Redice - Moravska Trebova
15:00 Moravany - Litomysl
15:00 Rohovladova Bela - Chocen
15:00 SK Pardubicky - Policka

Czech Republic: Vysocina Kp

14:30 Namest n. Oslavou - Sperice
14:30 Pribyslav - Ledec nad Sazavou
14:30 Velke Mezirici B - Sapeli Polna
15:00 Chotebor - Nova Ves

Czech Republic: Jihomoravsky Kp

15:00 Bosonohy - Boskovice
15:00 Moravsky Krumlov - Rajecko

Czech Republic: Olomoucky Kp

08:00 Sokol Opatovice - Dolany
14:30 Bohunovice - Usti
14:30 Medlov - Lutin
14:30 Zabreh - Litovel

Czech Republic: Zlinsky Kp

14:30 Nedasov - Batov
14:30 Nevsova - Slusovice

Czech Republic: Moravskoslezsky Kp

15:00 Bilovec - Cesky Tesin
15:00 Bystrice - Brusperk
15:00 Koberice - Krnov
15:00 Moravan Oldrisov - Dolni Datyne
15:00 Pusta Polom - Hlubina

Czech Republic: Czech Cup Women

08:00 Rakovec W - Klobouky W
11:30 Vedomice W - Hradiste W

Denmark: 1st Division

11:45 Hvidovre - Roskilde
12:00 Fredericia - Kolding IF
12:00 Koge - F. Amager
13:00 Vejle - Skive
13:00 Viborg - Nykobing

Denmark: Elitedivisionen Women

11:30 Fortuna Hjorring W - KoldingQ W

Denmark: Superliga

10:00 Lyngby - Randers
12:00 Esbjerg - Silkeborg
14:00 Sonderjyske - Midtjylland
16:00 Brondby - Aarhus
18:00 FC Copenhagen - Nordsjaelland

Denmark: 2nd Division - Group 2

12:00 Ringkobing - Vejgaard

Dominican Republic: Ldf - Clausura

20:00 Barcelona Atletico - Atl. San Francisco
20:00 Universidad O&M - Moca
22:00 Cibao - Atlantico

Ecuador: Liga Pro

00:30 Barcelona - America de Quito
17:15 EL Nacional - Universidad Catolica
19:45 Guayaquil City - Mushuc Runa
22:00 Macara - Emelec

Ecuador: Serie B

15:00 Ldu Loja - Santa Rita
20:00 LDU Portoviejo - Ind. Juniors
20:30 Atl. Porteno - Manta
21:00 Gualaceo - Santo Domingo

El Salvador: Primera Division - Apertura

00:30 Chalatenango - Metapan
21:00 Municipal Limeno - Alianza
21:30 Club Deportivo FAS - Sonsonate

England: Premier League

13:00 Bournemouth - Manchester City
15:30 Tottenham - Newcastle
15:30 Wolves - Burnley

England: Championship

11:00 Swansea - Birmingham

England: Women’S Championship

11:00 Durham W - Crystal Palace W
12:00 Charlton W - Lewes W
13:00 Blackburn W - London Bees W
13:00 London City Lionesses W - Aston Villa W
13:00 Sheffield Utd W - Leicester W

Estonia: Meistriliiga

12:00 Paide Linnameeskond - Maardu
15:30 Tulevik - Tallinna Kalev

Europe: Premier League (Crimea)

14:00 Ocean Kerch - Yevpatoriya
16:00 Krymteplytsia - TSK Simferopol

Faroe Islands: Premier League

14:00 HB Torshavn - Vikingur
14:00 IF Fuglafjordur - TB Tvoroyri
14:00 Skala Itrottarfelag - NSI Runavik
14:00 Streymur - Klaksvik
16:00 AB Argir - B36 Torshavn

Finland: Veikkausliiga

15:30 Mariehamn - SJK
15:30 RoPS - Lahti

Finland: Kakkonen Group A

15:30 Klubi 04 - Sudet
15:30 MiPK - VJS

Finland: Kakkonen Group B

15:30 GrIFK - EPS
15:30 KaPa - KaaPo

Finland: Kakkonen Group C

12:00 KuFu-98 - Vaajakoski
15:30 JBK - VIFK
15:30 Kajaanin Haka - GBK Kokkola
15:30 OLS Oulu - PK-37

France: Ligue 1

13:00 Monaco - Nimes
15:00 Strasbourg - Rennes
19:00 Paris SG - Toulouse

France: Division 1 Women

12:45 Paris SG W - Soyaux W

Georgia: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00 WIT Georgia - Saburtalo Tbilisi
17:00 Dinamo Tbilisi - Rustavi

Germany: Bundesliga

13:30 Leipzig - Eintracht Frankfurt
16:00 Hertha Berlin - Wolfsburg

Germany: Bundesliga II

11:30 Heidenheim - Sandhausen
11:30 Karlsruher - Hamburger
11:30 Nurnberg - Osnabruck

Germany: Bundesliga III

11:00 Mannheim - Duisburg
12:00 Unterhaching - Hallescher

Germany: Regionalliga North

12:00 Altona - Havelse
13:00 Hannoverscher SC - Werder Bremen (A)
13:00 Luneburger Hansa - Jeddeloh

Germany: Regionalliga Sudwest

12:00 Freiburg (A) - Steinbach Haiger
12:00 Mainz (II) - Hoffenheim (A)

Germany: Oberliga Nofv-Nord

12:00 Stendal - Ludwigsfelder
12:00 Strausberg - Hertha Zehlendorf
12:00 Tasmania Berlin - Greifswald

Germany: Oberliga Nofv- Süd

12:00 Luckenwalde - Inter Leipzig
12:00 Martinroda - Einheit Rudolstadt
12:00 Nordhausen (II) - Askania Bernburg

Germany: Oberliga Schleswig-Holstein

12:00 Todesfelde - TSV Kropp
13:00 Eckernforder SV - Neumunster
13:00 Preussen Reinfeld - Bordesholm

Germany: Oberliga Hamburg

12:00 Niendorfer TSV - Wandsbeker Concordia
12:00 Rugenbergen - Victoria Hamburg
12:00 TSV Buchholz 08 - Paloma
12:30 Teutonia Ottensen - Bramfelder SV
13:00 Tornesch - Hamm United

Germany: Oberliga Bremen

13:00 Hastedt - Hemelingen
13:30 SFL Bremerhaven - Union 60 Bremen

Germany: Oberliga Niedersachsen

13:00 Bersenbruck - Eintracht Celle
13:00 Eintracht Northeim - Emden
13:00 FT Braunschweig - Spelle-Venhaus
13:00 Heeslinger - Wolfenbuttel
13:00 Hildesheim - Lupo-Martini Wolfsburg
13:00 Uphusen - Tundern

Germany: Oberliga Westfalen

13:00 Ahlen - Westfalia Rhynern
13:00 Erndtebruck - Kaan-Marienborn
13:00 Hammer SpVgg. - Ennepetal
13:00 Paderborn (II) - FC Gutersloh
13:00 RSV Meinerzhagen - Wiedenbruck
13:00 Schermbeck - Preussen Munster 2
13:00 Siegen - Eintracht Rheine
13:00 Sprockhovel - ASC 09 Dortmund
13:15 Westfalia Herne - Holzwickeder SC

Germany: Oberliga Hessen

13:00 RW Walldorf - Ginsheim

Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

13:00 Elversberg (II) - Dudenhofen

Germany: Oberliga Bayern Nord

15:00 Ammerthal - Spvgg Ansbach 09

Germany: Oberliga Bayern Süd

14:00 Munich 1860 (II) - Deisenhofen
14:00 Regensburg (II) - Ismaning

Germany: Oberliga Mittelrhein

13:00 Freialdenhoven - Friesdorf
13:00 Hurth - Hennef
13:15 Frechen - Wegberg-Beeck
13:15 Siegburger - Wesseling-Urfeld
13:30 Deutz - Pesch
13:30 Fortuna Koln (II) - VfL Vichttal
15:30 FC Viktoria 08 - Duren

Germany: Oberliga Niederrhein

13:00 Bocholt - Schonnebeck
13:00 Germania Ratingen - Union Nettetal
13:00 Hilden - Kleve
13:00 Kray - SSVg Velbert
13:00 Meerbusch - Baumberg
13:00 SC Velbert - Straelen
13:00 SW Essen - Niederwenigern
13:00 TuRU Dusseldorf - Cronenberger

Germany: Junioren Bundesliga North

09:00 Bremen (U19) - Hertha (U19)
09:00 Union Berlin (U19) - Holstein Kiel (U19)
10:00 Chemnitzer FC (U19) - Wolfsburg (U19)
10:00 Hannover (U19) - RB Leipzig (U19)
10:00 Magdeburg (U19) - St. Pauli (U19)
11:00 Cottbus (U19) - Dresden (U19)

Germany: Junioren Bundesliga South

09:00 Hoffenheim (U19) - Bayern (U19)
10:00 Augsburg (U19) - Ingolstadt (U19)
11:00 Eintracht Frankfurt (U19) - Stuttgart (U19)
11:00 Kaiserslautern (U19) - Freiburg (U19)

Germany: Junioren Bundesliga West

09:00 Alemannia Aachen (U19) - Koln (U19)
09:00 Bochum (U19) - Wuppertaler (U19)
09:00 Dortmund (U19) - Bielefeld (U19)
09:00 Dusseldorf (U19) - B. Monchengladbach (U19)
09:00 Oberhausen (U19) - Duisburg (U19)
09:00 Schalke (U19) - Leverkusen (U19)
11:00 Preussen Munster (U19) - Viktoria Koln (U19)

Germany: Bundesliga Women

12:00 Bayer Leverkusen W - Freiburg W
12:00 Duisburg W - Wolfsburg W
12:00 Potsdam W - Jena W
12:00 Sand W - SGS Essen W

Germany: 2. Bundesliga Women

09:00 B. Monchengladbach W - Turbine Postdam 2 W
09:00 Ingolstadt W - Arminia Bielefeld W
09:00 Meppen W - Frankfurt 2 W
09:00 Saarbrucken W - Cloppenburg W
12:00 Andernach W - Hoffenheim 2 W
12:00 Bayern Munich 2 W - Werder Bremen W
12:00 Gutersloh W - Wolfsburg 2 W

Greece: Super League

15:45 Atromitos - AEL Larissa
16:15 Panionios - Volos NFC
17:00 Paok Saloniki - Panetolikos
19:00 AEK Athens FC - Xanthi FC

Greece: Greek Cup

13:00 Pallixouriakos - Xenophon Krestena
13:00 Pellana - Agios Georgios
13:30 Thinaliakos - Potamia
14:00 Acharnaikos - Aeek Inka
14:00 Alexandroupoli - Aetos Orfani
14:00 Apollo Efpaliou - Omiros Neochori
14:00 Atalanti - Meteora
14:00 Edessaikos - Thermaikos FC
14:00 Elassona - Souli Paramythia
14:00 Episkopi - Atsalenios
PP Kalamata - Atromitos Patras
14:00 Korinthos - Leonidio
14:00 MA Iasmos - F.C. Pandramaikos
14:00 Makedonikos Foufas - Alexandros Kallithea
14:00 Nea Artaki - Ethnikos Piraeus
PP Pansamiakos Vathyllou - Aiolikos
14:00 Panserraikos - Orfeas Xanthi
14:00 Paone - Karitsa

Guatemala: Liga Nacional - Apertura

02:00 Xelaju - Sanarate
17:30 Antigua - Coban Imperial
18:00 Deportivo Malacateco - Iztapa
20:30 Guastatoya - Santa Lucia

Haiti: Championnat National - Serie De Cloture

20:00 Cavaly - America des Cayes
20:00 Ouanaminthe - Cosmopolites
20:00 Racing des Gonaives - Real du Cap
22:00 Capoise - Arcahaie
22:00 Violette - Triomphe Liancourt
23:00 Don Bosco - Racing Haitien
23:00 Tempete - Fica

Honduras: Liga Nacional - Apertura

21:00 Real Sociedad - CD Honduras
00:00 UPNFM - Olimpia

Hungary: Otp Bank Liga

16:00 Puskas Academy - Ferencvaros

Hungary: Merkantil Bank Liga

15:30 Budaorsi - Balmazujvaros Sport
15:30 Dorogi - Budafoki
15:30 Duna Aszfalt - Vasas
15:30 Soroksar - Vac
15:30 Szeged - Siofok
17:00 Ajka - Nyiregyhaza
17:00 Bekescsaba - MTK Budapest
17:00 Csakvari - Haladas
17:00 Gyor - Kazincbarcikai
17:00 Szolnoki MAV - Gyirmot

Hungary: Nb Iii - East

15:00 Debreceni EAC - Hatvan
15:00 Debrecen (II) - Jaszberenyi
15:00 DVTK (II) - Cegled
15:00 Fuzesgyarmati SK - Eger SE
15:00 Gyongyosi - ESMTK Budapest
15:00 Ozdi - Senyo Carnifex
15:00 Putnok - Tiszaujvaros
15:00 Tallya - Balassagyarmat

Hungary: Nb Iii - Centre

15:00 Dabas-Gyon - Pecsi MFC
15:00 Kecskemeti TE - Ivancsa
15:00 Kozarmisleny - FC Dabas
15:00 Monori - Honved (II)
15:00 Rakosmenti KSK - Szabadkikoto
15:00 Szekszardi - Dunaujvaros PASE
15:00 Szentlorinc - Kelen
15:00 Taksony - Dunaharaszti MTK

Hungary: Nb Iii - West

09:00 MOL Fehervar (II) - Erdi
09:00 Puskas Academy (II) - Mosonmagyarovari TE
15:00 Bicskei - Nagykanizsa
15:00 (II)I. Keruleti TVE - Heviz
15:00 Komaromi VSE - BKV Elore
15:00 Lipoti - Balatonlelle
15:00 Papai Perutz - Sarvari FC
16:30 Menfocsanak - Veszprem

Iceland: Pepsideild

16:00 KA Akureyri - KR Reykjavik
18:15 Hafnarfjordur - Breidablik
19:15 Vikingur Reykjavik - Grindavik

Iceland: Division 2

13:00 Fjardabyggd - IR Reykjavik
14:00 Selfoss - Leiknir F.
14:00 Vestri - Vidir
15:00 Dalvik/Reynir - Kari
16:00 Throttur Vogar - Tindastoll
16:00 Volsungur - KFG Gardabaer

Iceland: Urvalsdeild Women

14:00 Breidablik W - Stjarnan W
14:00 Fylkir W - Valur W
14:00 IBV Vestmannaeyjar W - HK/Vikingur W
14:00 Keflavik W - KR Reykjavik W
14:00 Thor/KA W - Selfoss W

India: Calcutta Premier Division A

09:30 East Bengal - BSS Sporting

Indonesia: Liga 1

08:00 Kalteng Putra - Bhayangkara Utd
11:00 Persela - TIRA Persikabo
13:30 Badak Lampung - Persib Bandung

Ireland: Fai Cup

13:00 Crumlin Utd - Lucan Utd

Israel: Ligat Ha'Al

16:00 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa
17:00 Bnei Yehuda - Hapoel Shmona
17:15 Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva

Italy: Serie A

16:00 Udinese - Milan
18:45 Roma - Genoa
18:45 Cagliari - Brescia
18:45 Sampdoria - Lazio
18:45 Spal - Atalanta
18:45 Torino - Sassuolo
18:45 Verona - Bologna

Italy: Serie B

16:00 Empoli - Juve Stabia
19:00 Perugia - Chievo

Italy: Serie C - Group A

13:00 Pistoiese - Albinoleffe
13:00 Pro Vercelli - Pianese
13:00 Siena - Olbia
15:30 Alessandria - Gozzano
15:30 Arezzo - Lecco
15:30 Como - Pergolettese
15:30 Giana Erminio - Renate
15:30 Pro Patria - Monza

Italy: Serie C - Group B

13:00 Arzignano - Piacenza
13:00 Carpi - Cesena
13:00 Vis Pesaro - Sudtirol
14:30 Triestina - Gubbio
15:30 Fano - Sambenedettese
15:30 Fermana - Ravenna
15:30 Modena - L.R. Vicenza
15:30 Rimini - Imolese
15:30 Virtus Verona - Padova

Italy: Serie C - Group C

13:00 Avellino - Catania
14:30 Catanzaro - Teramo
14:30 Virtus Francavilla - Reggina
15:30 Potenza - Casertana
15:30 Rende - Bisceglie
15:30 Sicula Leonzio - Bari
16:30 Monopoli - Vibonese
16:30 Viterbese - Paganese
18:45 Cavese - Picerno

Ivory Coast: Ligue 1

15:30 Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou
15:30 WAC - Africa Sports

Japan: J2 League

09:00 Gifu - Kashiwa
10:00 Ehime - Omiya
10:00 Okayama - Machida

Kazakhstan: Premier League

13:00 Astana - Taraz
13:00 Kaisar - Zhetysu
14:00 Aktobe - Ertis Pavlodar
14:00 Kairat Almaty - Okzhetpes

Kosovo: Superliga

15:00 Drita - Flamurtari
15:00 Vushtrria - Trepca 89

Kyrgyzstan: Premier Liga

11:30 Kara Balta - Ilbirs

Latvia: Optibet Virsliga

13:00 Jelgava - BFC Daugavpils
15:00 Spartaks - Riga FC
16:30 Metta LU - Valmiera

Latvia: 1. Liga

13:00 Grobina - Super Nova

Lithuania: A Lyga

15:00 Palanga - Atlantas

Lithuania: I Lyga

12:00 Dainava Alytus - FC Pakruojis
13:00 BFA Vilnius - Dziugas Telsiai

Luxembourg: National Division

14:00 Hostert - Racing Luxembourg
14:00 Jeunesse Esch - Victoria Rosport
14:00 Muhlenbach - Fola
16:00 Ettelbruck - Mondorf
16:00 UNA Strassen - Differdange

Malaysia: Malaysia Cup

13:00 UiTM - Petaling Jaya CFC

Mexico: Liga Mx - Apertura

00:00 Cruz Azul - Puebla
00:00 Pachuca - Atlas
02:05 Tigres - Club America
17:00 Toluca - Tijuana
22:00 Chivas - Necaxa

Mexico: Ascenso Mx - Apertura

02:00 Dorados de Sinaloa - Venados

Mexico: Liga Premier Serie A

00:00 Canoneros Marina - U.N.A.M.- Pumas 2
00:00 Mineros de Fresnillo - Alacranes de Durango
21:00 Inter Playa Del Carmen - Irapuato
22:00 Atl. Bahia - Tepatitlan de Morelos

Mexico: Liga Mx Women - Apertura

17:00 Puebla W - U.N.A.M.- Pumas W
21:00 Necaxa W - Monarcas Morelia W

Moldova: Divizia Nationala

15:00 Codru Lozova - Petrocub
15:00 Dinamo Auto - Speranta Nisporeni

Montenegro: Druga Liga

15:00 Arsenal Tivat - Ibar
15:00 Decic - Lovcen
15:00 Drezga - Bokelj
15:00 Jezero - Jedinstvo
15:00 Mornar Bar - Otrant

Mozambique: Mocambola

13:00 Chibuto - Ferroviario Nampula
13:00 Costa do Sol - LD Maputo
13:00 ENH Vilankulo - Ferroviario Nacala
13:00 Nacala - Maxaquene
13:00 Textil do Pungue - Textafrica Chimoio

Netherlands: Eredivisie

10:15 Waalwijk - Den Haag
12:30 Utrecht - Venlo
14:45 Zwolle - Sparta Rotterdam

Netherlands: Derde Divisie

12:00 ADO 20 Heemskerk - USV Hercules
12:00 Hoogland - Westlandia
12:30 Dongen - EVV
12:30 Groene Ster - Oostzaan
12:30 HSC'21 - HV & CV Quick
12:30 Lienden - DEM

Netherlands: Eredivisie Women

12:30 VV Alkmaar W - Ajax W

Nicaragua: Liga Primera - Apertura

01:00 Ferretti - Esteli
21:00 Ocotal - Sabanas
22:00 Juventus Managua - Diriangen

North Macedonia: 1. Mfl

15:00 Akademija Pandev - Borec
15:00 Skendija - Makedonija GP
15:00 Shkupi - Renova
15:00 Struga Trim & Lum - Sileks

Norway: Eliteserien

16:00 Brann - Tromso
16:00 Haugesund - Lillestrom
16:00 Kristiansund - Mjondalen
16:00 Molde - Odd
16:00 Viking - Ranheim
18:00 Stromsgodset - Sarpsborg

Norway: Obos-Ligaen

13:00 Hamarkameratene - Notodden
16:00 Jerv - Skeid
16:00 KFUM Oslo - Ullensaker Kisa
16:00 Nest Sotra - Sandefjord
16:00 Raufoss - Start
16:00 Sogndal - Kongsvinger
16:00 Strommen - Tromsdalen

Norway: Division 2 - Group 1

14:00 Arendal - Egersunds
14:00 Brattvag - Kvik Halden
14:00 Moss - Hodd
15:00 Fredrikstad - Levanger

Norway: Division 2 - Group 2

13:00 Alta - Asker
13:00 Senja - Oppsal

Norway: Division 3 - Group 1

13:00 Stabaek (II) - Herd

Norway: Division 3 - Group 2

10:00 Norild - Ready
16:00 Lyn - Follo

Norway: Division 3 - Group 6

13:00 Leknes - Lillestrom 2
15:00 Ull/Kisa 2 - Bodo/Glimt 2

Norway: Toppserien Women

11:00 Lyn W - Valerenga W
13:00 Arna-Bjornar W - LSK Kvinner W

Panama: Lpf - Apertura

23:00 Plaza Amador - Independiente
01:00 San Francisco - Miguelito
21:00 Arabe Unido - Costa del Este
23:00 Tauro - Chiriqui

Paraguay: Primera Division - Clausura

20:00 Diaz - Libertad
22:30 Olimpia - Deportivo Santani

Paraguay: Division Intermedia

23:00 3 de Febrero - 12 de Octubre
14:00 Fulgencio Yegros - Sportivo Trinidense
18:45 Deportivo Caaguazu - Resistencia
18:45 General Caballero JLM - Sportivo Iteno
19:00 RI 3 Corrales - Independiente
19:00 Rubio Nu - Atyra
19:15 2 de Mayo - Fernando de la Mora

Peru: Liga 1 - Clausura

01:00 Alianza Lima - AD Cantolao
16:15 San Martin - Molinos El Pirata
18:30 Union Comercio - Sporting Cristal
20:30 Alianza Huanuco - Cajamarca
21:00 Carlos Mannucci - U. de Deportes

Peru: Liga 2

18:00 Santos FC - Cienciano
AW Grau 3 - 0 Sport Victoria
20:30 Deportivo Coopsol - Huaral
20:30 Santa Rosa - Los Caimanes

Poland: Division 1

12:45 Zaglebie Sosnowiec - Tychy
14:00 Warta - GKS Jastrzebie
15:00 Sandecja - GKS Belchatow
16:00 Chojniczanka - Puszcza
17:00 Suwalki - Termalica B-B.

Poland: Ekstraklasa

13:00 Gornik Zabrze - Korona
15:30 LKS Lodz - Legia Warszawa
15:30 Zaglebie - Piast

Poland: Division 2

11:05 Leczna - Katowice
14:00 Blekitni Stargard - Resovia Rzeszow
14:00 Skra - Widzew Lodz
15:00 Legionowo - Polkowice
16:00 Bytovia Bytow - Pruszkow
17:00 Elblag - S. Wola
17:00 Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo

Poland: Iii Liga - Group I

10:00 Legia (II) - Skierniewice
14:00 W. Mazowieckie - Pelikan

Poland: Iii Liga - Group Ii

09:00 Pogon Szczecin (II) - Swit Skolwin
13:00 Stezyca - Chemik Police

Poland: Iii Liga - Group Iii

10:00 Slask Wroclaw 2 - Zaglebie 2

Poland: Central Youth League

10:00 Gornik Z. (U18) - Cracovia (U18)
10:00 Wisla (U18) - Lech Poznan (U18)
11:00 Hutnik Krakow (U18) - Slask (U18)
11:00 Lechia Gdansk (U18) - Gwarek Zabrze (U18)

Portugal: Primeira Liga

15:00 Maritimo - Tondela
15:00 Santa Clara - Belenenses
17:30 Portimonense - Sporting Lisbon
19:30 Gil Vicente - Braga
20:00 Guimaraes - Famalicao

Portugal: Ligapro

10:15 SC Farense - FC Porto B
15:00 Nacional - Mafra
17:15 Casa Pia - Estoril
17:15 Varzim - Leixoes

Portugal: Campeonato De Portugal

10:00 Oliveira Hospital - SC Praiense
13:00 Cerveira - Camara de Lobos
15:00 Fontinhas - Leiria
15:00 Guimaraes B - Maritimo B
15:00 Uniao Madeira - Merelinense
16:00 AD Fafe - Pedras Salgadas
16:00 AD Oliveirense - Sao Martinho
16:00 Agueda - Caldas
16:00 Aljustrelense - Olhanense
16:00 Anadia - Condeixa
16:00 Armacenenses - Pinhalnovense
16:00 Arouca - Amarante
16:00 Beira Mar - Santarem
16:00 Chaves B - Maria de Fonte
16:00 Esperanca de Lagos - Lusitano GC
16:00 Fatima - Castelo Branco
16:00 Figueirense - Coimbroes
16:00 GD Braganca - CDC Montalegre
16:00 Gondomar - Valadares Gaia
16:00 Leca - SC Espinho
16:00 Louletano - 1º Dezembro
16:00 Marinhense - Sertanense
16:00 Montijo - Amora
16:00 Oleiros - Vitoria Sernache
16:00 Paredes - Canelas 2010
16:00 Pedras Rubras - Trofense
16:00 Sanjoanense - Lusitano FCV
16:00 SC Vila Real - Castro Daire
16:00 Sintra - Fabril do Barreiro
16:00 Torreense - Sporting Ideal
16:00 Vizela - Braga B
17:00 Alverca - Sacavenense

Réunion: Regionale 1

11:30 Marsouins - Tamponnaise
11:30 Saint-Denis - Jeanne d'Arc
11:30 Sainte-Suzanne - Capricorne
11:30 Saint-Louisienne - Sainte-Marienne
11:30 Saint-Pauloise - St. Louis
11:30 Saint-Pierroise - SDEFA
11:30 Trois Bassins - Excelsior

Romania: Liga 1

15:00 Viitorul Constanta - FC Voluntari
18:00 Gaz Metan Medias - FCSB

Romania: Liga 2

12:30 Universitatea Cluj - SCM Buzau

Romania: Superliga Women

08:00 Fairplay Bucuresti W - CSS Targoviste W
08:00 Fortuna Becicherecu Mic W - Ol. Cluj W
08:00 Luceafarul Filiasi W - Universitatea Galati W
PP Piros Security W - Universitatea Alexandria W
08:00 SN Constanta W - Vasas Odorhei W
12:00 Heniu Prundu Bargaului W - Baia Mare W

Russia: Fnl

07:00 SKA Khabarovsk - Armavir
11:00 Chertanovo M. - Tomsk
13:00 Neftekhimik - Krasnodar 2
14:00 Mordovia Saransk - Nizhny Novgorod
14:00 Shinnik Yaroslavl - FK Chimki Moskovska oblast
15:00 Fakel Voronezh - Kursk
15:00 Torpedo Moskow - Yenisey
16:00 Baltika - Luch
16:00 FK Chayka - Tekstilshtik

Russia: Premier League

13:30 CSKA Moscow - Akhmat Grozny
16:00 FK Krylya Sovetov Samara - Spartak Moscow
16:00 Rostov - Rubin Kazan
18:30 Arsenal Tula - Gazovik Orenburg

Russia: Pfl - East

11:00 Omsk - Sakhalin
11:30 Dynamo Barnaul - FK Novosibirsk

Russia: Pfl - South

13:00 Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan
13:00 FK Anzi Makhackala - Maykop
14:00 Biolog - Inter Cherkessk
15:00 Chernomorets - Krasnodar 3

Russia: Pfl - West

12:00 Leningradets - Murom

Scotland: Premiership

11:15 St. Mirren - Rangers
14:00 Celtic - Hearts

Serbia: Super Liga

16:30 Radnicki Nis - Spartak Subotica
18:00 Backa Topola - FK Indjija

Serbia: Prva Liga

15:00 Zarkovo - Radnicki Pirot
15:00 Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad

Slovakia: 2. Liga

08:30 Ruzomberok (II) - Trebisov
08:30 Samorin - Bardejov

Slovakia: Fortuna Liga

15:30 Slovan Bratislava - Zilina
17:15 Nitra - Dunajska Streda

Slovakia: Divison C West

08:30 Trnava B - Kalna n. Hronom
15:00 Belusa - Galanta
15:00 Gabcikovo - FC Zlate Moravce B
15:00 Malzenice - Crystal

Slovakia: Divison C East

08:30 Poprad B - Snina
14:00 1.FK Svidnik - V. Revistia
14:00 Krompachy - Giraltovce
14:00 Mladost Kalsa - Stropkov

Slovakia: Divison C Central

14:00 Kovacova - Kalinovo
14:00 Krasno - Lip. Stiavnica
14:00 L. Hradok - Jednota Banova
14:00 Oravske Vesele - MSK Martin
14:00 Zarnovica - Filakovo

Slovakia: Divison C Bratislava

15:00 Bernolakovo - Kalinkovo
15:00 Ivanka pri Dunaji - Pezinok
15:00 Malacky - Devinska N. Ves
15:00 Rovinka - Bahon
15:00 Rusovce - Raca
15:00 Slovan Most - D. Luzna
15:00 Tomasov - Rohoznik

Slovenia: Prva Liga

14:00 Triglav - Celje
16:00 Velenje - Tabor Sezana
18:10 Maribor - Bravo

Slovenia: 2. Snl

15:00 Brda - Bilje

Slovenia: 1. Sznl Women

09:00 Pomurje W - Cerklje W
09:00 Primorje W - Krim W
09:00 Radomlje W - MB Tabor W
15:00 Olimpija W - Koper W

South Africa: Premier League

13:00 Baroka - Bloemfontein Celtic
13:00 Stellenbosch - Maritzburg United

South Africa: Gladafrica Championship

13:00 Mbombela - Ajax Cape Town
13:00 Real Kings - JDR Stars

South Africa: Multichoice Diski

07:00 Black Leopards (U21) - Stellenbosch (U21)
08:00 Highlands (U21) - Polokwane (U21)
10:00 Amazulu (U21) - Bloem Celtic (U21)
10:00 Golden Arrows (U21) - Supersport Utd (U21)
10:00 Kaizer Chiefs (U21) - Mamelodi Sundowns (U21)

South Korea: K League 1

10:00 Jeju United - Seoul
10:00 Pohang - Incheon

South Korea: K League 2

11:00 Busan - Anyang

Spain: Laliga

15:00 Alaves - Espanyol
15:00 Mallorca - Real Sociedad
17:00 Leganes - Atletico Madrid
19:00 Barcelona - Betis

Spain: Laliga2

16:00 Sporting Gijon - Rayo Vallecano
16:00 Ponferradina - Zaragoza
17:00 Huesca - La Coruna
18:00 Tenerife - Numancia
19:00 Extremadura - Fuenlabrada

Spain: Segunda Division B - Group 1

09:00 Internacional de Madrid - Celta Vigo B
10:00 Langreo - Baleares
10:00 Las Rozas - Real Madrid (B)
10:00 Melilla - Getafe B
10:00 Pena Deportiva - R. Oviedo B
10:00 San Sebastian Reyes - Ferrol
11:00 Las Palmas B - UD Ibiza-Eivissa

Spain: Segunda Division B - Group 2

10:00 Alaves B - Logrones
16:00 Haro Deportivo - Ath Bilbao B
16:30 Tudelano - Osasuna B
16:30 Valladolid B - Izarra
17:00 Salamanca - Arenas Club

Spain: Segunda Division B - Group 3

10:00 Ejea - Orihuela
10:00 Espanyol B - Andorra
16:00 Badalona - Barcelona (B)
16:00 Olot - Ebro
16:30 Valencia B - Lleida
17:00 Gimnastic - Llagostera
17:00 La Nucia - Cornella
17:00 Sabadell - Castellon

Spain: Segunda Division B - Group 4

16:30 Cadiz CF B - Real Murcia
17:30 UCAM Murcia - Sanluqueno
18:00 Algeciras - Villarrubia
18:00 CF Talavera - Marbella
18:00 Merida AD - Don Benito
18:30 Cartagena - CD Badajoz
19:30 Cordoba - Granada CF B

Spain: Tercera Division - Group 1

16:00 Arenteiro - Barco
16:00 Paiosaco - UD Ourense
16:00 Somozas - Silva SD
16:30 Arzua - Estradense
17:00 Arosa SC - Polvorin
17:00 CD Choco - Dep. La Coruna B
17:00 Ourense CF - Bergantinos
17:00 Pontellas - Rapido de Bouzas

Spain: Tercera Division - Group 2

10:00 Lealtad - Lenense
10:00 Llanera - Caudal Deportivo
10:00 Vallobin - SD Navarro CF
16:00 Basico Urraca - Union Club Ceares
16:00 Mosconia - EI San Martin
16:15 CD Colunga - Praviano
16:30 L'Entregu - Condal

Spain: Tercera Division - Group 3

09:45 Siete Villas - Santander B
15:30 Selaya - Torina
16:00 Guarnizo - Union Montanesa Escobedo
16:00 Vimenor - Barreda Balompie
16:30 Laredo - Ribamontan al Mar

Spain: Tercera Division - Group 4

09:15 Santurtzi - Lagun Onak
16:00 Beasain - SD Deusto
17:00 Sestao - San Ignacio
17:30 Real Sociedad C - Portugalete

Spain: Tercera Division - Group 6

09:00 Elche CF Ilicitano B - Atzeneta
17:00 Eldense - Paterna
17:30 Alzira - Roda
17:30 Beniganim - Alcoyano
17:30 Olimpic Xativa - Hercules B
17:30 Silla CF - Vilamarxant

Spain: Tercera Division - Group 7

08:00 Alcobendas - Alcorcon B
09:30 Carabanchel - Flat Earth
09:30 RSD Alcala - Navalcarnero
09:30 Trival Valderas - San Fernando
09:30 Villaverde San Andres - El Alamo
10:00 Atletico Pinto - Rayo Vallecano B
10:00 CD Mostoles - AD Torrejon
10:00 Santa Ana - Parla
11:15 Union Adarve - Pozuelo de Alarcon

Spain: Tercera Division - Group 8

16:00 Bupolsa - Arandina
16:00 La Baneza - Cristo Atletico
16:30 La Granja - Atl. Tordesillas
16:30 Mirandes 2 - Almazan
16:30 Real Avila - Real Burgos B
17:00 Zamora - G. Segoviana

Spain: Tercera Division - Group 9

17:00 Alhaurin - Malaga B
17:00 Atletico de Porcuna - Huetor Tajar
17:00 El Ejido - CD Torreperogil
17:00 Torredonjimeno - El Palo
18:00 Jaen - Melilla CD
18:00 Linares - Mancha
18:00 Loja - Motril
18:30 Antequera - Huetor Vega

Spain: Tercera Division - Group 10

09:30 Betis B - San Roque
09:30 Cordoba B - Los Barrios
09:30 Coria C.F. - Rota
10:00 Sevilla FC C - Pozoblanco
17:00 Arcos CF - Xerez CD
17:00 Ciudad de Lucena - Ecija
17:00 Conil - CD Gerena
17:30 Lebrijana - CD Utrera
17:30 Xerez D.F.C. - Antoniano

Spain: Tercera Division - Group 11

09:30 San Rafael - Santa Catalina Atletico
10:30 Felanitx - Portmany
16:00 Soller - Andratx
16:15 Llosetense - Alcudia

Spain: Tercera Division - Group 12

11:00 CD Marino - CD Buzanada
11:00 Gran Tarajal - SD Tenisca
11:00 Lanzarote - Santa Ursula
11:00 Tacoronte - Tamaraceite

Spain: Tercera Division - Group 13

09:00 Minerva - Lorca Deportiva
17:00 Aguilas FC - Deportiva Minera
17:00 CAP Ciudad de Murcia - Cartagena B
17:00 Club Olimpico de Totana - Pulpileno
17:30 Mazarron CF - Mar Menor
17:30 UD Los Garres - EDMF Churra
18:00 Huercal-Overa - Plus Ultra

Spain: Tercera Division - Group 14

09:00 Extremadura UD B - Llerenense
10:00 Cacereno - Aceuchal
10:00 Olivenza - Diocesano
17:30 Azuaga - Trujillo
17:30 CD Coria - Fuente de Cantos
17:30 Miajadas - Arroyo
17:30 Valdivia - Villanovense
18:00 CD Calamonte - Montijo
18:00 RCP Valverdeno - UP Plasencia
19:00 Moralo - Jerez CF

Spain: Tercera Division - Group 15

15:30 Fontellas - Pena Azagresa
16:00 Pena - Cortes
17:00 Cirbonero - Mutilvera

Spain: Tercera Division - Group 16

10:00 Berceo - Casalarreina
16:00 Arnedo - CCD Alberite
16:00 Naxara - Calahorra B
16:00 River Ebro - Pradejon
16:00 Vianes - Yague
16:30 Anguiano - Varea
16:30 SD Logrones - CDFC Calzada
17:00 Calasancio - Alfaro

Spain: Tercera Division - Group 17

09:30 San Juan Zaragoza - Tarazona
09:30 Zaragoza B - Binefar
10:00 Cuarte - Borja
10:30 Valdefierro - Sarinena
16:00 Almudevar - Robres
16:00 Calamocha - Brea
16:00 Villanueva - Utebo FC
16:30 CF Illueca - Atletico Monzon
16:30 Fraga - Barbastro
16:30 Tamarite - Belchite 97

Spain: Tercera Division - Group 18

09:30 Illescas - Chivas
17:00 Albacete B - Ciudad Real
17:00 Almansa - Villacanas
17:00 Toledo - Conquense
17:30 La Solana - Madridejos
17:30 Puertollano C.F. - Torrijos
17:30 Quintanar - Pedroneras
17:30 Socuellamos - La Roda

Sweden: Allsvenskan

13:00 AFC Eskilstuna - Hacken
13:00 Norrkoping - Helsingborg
13:00 Ostersunds - AIK Stockholm
15:30 Malmo - Djurgarden

Sweden: Superettan

11:00 Frej - Degerfors
13:00 Mjallby - Dalkurd
13:00 Osters - Orgryte
15:30 GAIS - Brommapojkarna

Sweden: Division 1 - Norra

12:00 Rynninge - Vasalunds
13:00 Akropolis - Sylvia
14:00 Karlstad - Linkoping City
14:00 Team TG FF - Sandvikens

Sweden: Division 1 - Södra

13:00 Assyriska IK - Oskarshamns
14:00 Landskrona - Varnamo
14:00 Oddevold - Torns

Sweden: Division 2 - Norrland

12:00 Umea - Anundsjo

Sweden: Division 2 - Södra Svealand

13:00 Sodertalje FK - Tyreso
15:00 Assyriska - Newroz

Sweden: Division 2 - Norra Götaland

13:00 Orebro Syr. - Vanersborgs FK
15:00 Gauthiod - Amal
15:00 Vargarda IK - Lidkopings FK

Sweden: Allsvenskan Women

12:00 Pitea W - Rosengard W
12:00 Vittsjo W - Vaxjo DFF W
13:00 Kristianstads W - Djurgarden W
15:00 Orebro W - Bunkeflo W

Sweden: Elitettan Women

10:00 Kalmar W - Assi W
10:00 Mallbackens W - Moron W
12:00 AIK W - Borgeby W
14:00 IF Brommapojkarna W - Asarum W

Switzerland: Challenge League

14:00 Chiasso - Vaduz

Switzerland: Super League

14:00 Sion - Luzern
14:00 St. Gallen - Lugano
14:00 Thun - Servette

Switzerland: Promotion League

12:30 Munsingen - Bavois

Switzerland: 1.Liga Classic Group 1

12:30 Young Boys (II) - Martigny
14:00 Olympique de Geneve - Azzurri Lausanne

Switzerland: 1.Liga Classic Group 2

13:00 Bassecourt - Biel

Taiwan: Premier League

08:00 Taicheng Lions - Ntupes
08:00 Tainan City - Taipei Tatung
11:00 Taipower - Ming Chuan University

Tajikistan: Vysshaya Liga

PP Khujand - Istaravshan

Thailand: Thai League 1

11:00 Muang Thong - Suphanburi
11:00 Ratchaburi - Chainat
12:00 Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima
12:00 Chonburi - Chiangrai United

Tunisia: Ligue Professionnelle 1

17:00 Monastir - Sfaxien

Turkey: 1. Lig

14:00 Umraniyespor - Giresunspor
16:15 Menemen Bld. - Hatayspor
18:45 Adanaspor - Eskisehirspor
18:45 Bursaspor - Akhisarspor

Turkey: Super Lig

16:15 Rizespor - Sivasspor
16:15 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
18:45 Antalyaspor - Denizli Belediyespor
18:45 Galatasaray - Konyaspor

Ukraine: Premier League

14:00 Karpaty - FK Zorya Luhansk
16:30 Shakhtar Donetsk - Mariupol

Ukraine: Youth League

12:00 Dnipro-1 (U21) - Lviv (U21)

Uruguay: Primera Division - Torneo Intermedio

18:00 Cerro - Fenix
18:00 Juventud - Nacional
18:00 Rampla Juniors - Liverpool
20:30 Defensor Sporting - Danubio

Usa: Mls

23:00 New York City - New York Red Bulls
23:30 New England Revolution - Chicago
23:30 Philadelphia - DC United
23:30 Toronto FC - Montreal Impact
02:00 Salt Lake - Colorado
02:00 San Jose Earthquakes - Whitecaps
22:00 FC Cincinnati - Columbus
00:00 FC Dallas - Houston

Usa: Usl Championship

23:30 Tampa Bay - Memphis
00:00 Nashville SC - Charleston
00:00 Swope Park - New York Red Bulls 2
00:30 Rio Grande - El Paso
00:30 San Antonio - New Mexico
01:00 Oklahoma City Energy - Austin Bold
02:00 Orange County SC - Real Monarchs
02:30 Fresno - Colorado Springs
02:30 Las Vegas Lights - Portland 2
22:00 Bethlehem - Birmingham
22:00 Indy Eleven - Charlotte Independ.

Usa: Usl League One

00:00 Forward Madison - Richmond Kickers
02:30 Tucson - Orlando City B

Usa: Nwsl Women

23:00 North Carolina Courage W - Seattle Reign W
23:30 Washington Spirit W - Orlando Pride W
00:30 Houston Dash W - Sky Blue W
19:00 Portland Thorns W - Chicago W

Venezuela: Primera Division - Clausura

20:00 La Guaira - Carabobo
20:00 Deportivo Lara - Atletico Venezuela
20:00 Llaneros de Guanare - Estudiantes Caracas
21:00 Deportivo Tachira - Mineros
21:00 Puerto Cabello - Estudiantes Merida
21:00 Trujillanos - Caracas

Venezuela: Segunda Division - Clausura

19:00 Chico de Guayana - Angostura
19:00 Libertador FC - Furrial

Vietnam: V.League 1

10:00 Hoang Anh Gia Lai - Da Nang
10:00 Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh

Vietnam: V.League 2

08:30 TTBD Phu Dong - Binh Phuoc
09:00 Binh Dinh - Can Tho
09:00 Fico Tay Ninh - Dong Thap

World: Arab Club Champions Cup - Preliminary

18:00 Bizertin - Saoura
18:00 Fomboni - ASAS

World: Club Friendly Women

09:30 Betis W - Malaga W
13:00 Arsenal W - Tottenham W
14:00 West Ham W - Bristol City W
17:00 Levante W - Rayo Vallecano W

Zimbabwe: Premier Soccer League

13:00 Dynamos - Chicken Inn
13:00 Highlanders - Harare City
PP Manica - Triangle
PP Platinum - Mushowani Stars