Australia: W-League

08:30 WS Wanderers W - Melbourne City W

Australia & Oceania: Ofc Champions League

00:00 Henderson Eels - Lautoka

Bahrain: King'S Cup

14:00 Manama Club - Al-Muharraq
16:30 Al Riffa - Al-Hidd

Bangladesh: Premier League

09:30 Bangladesh Police - Bashundara Kings
12:30 Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel

Bermuda: Premier League

01:00 Dandy Town Hornets - North Village Rams

Brazil: Campeonato Acreano - First Stage

22:30 Andira - Acreano
00:30 Humaita - Galvez

Brazil: Campeonato Amazonense - First Stage

00:30 Amazonas - Manaus

Brazil: Campeonato Brasiliense

23:00 Gama - Unai EC
18:30 Paranoa - Sobradinho
23:30 Bosque Formosa - Taguatinga Esporte

Brazil: Campeonato Capixaba

18:00 Desportiva Ferroviaria - Itapemirim
18:00 Estrela do Norte - Linhares
18:00 Real Noroeste - Rio Branco ES
18:00 Serra - SAO Mateus

Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage

00:30 Atletico-CE - Ceara
00:30 Guarany - Pacajus

Brazil: Campeonato Goiano

23:30 Crac Go - Atletico GO

Brazil: Campeonato Maranhense

23:00 Moto Club - Cordino EC

Brazil: Campeonato Mineiro

23:00 Boavista - URT
22:15 Tombense - Cruzeiro

Brazil: Campeonato Paraibano

23:15 Campinense - Botafogo PB

Brazil: Campeonato Paulista

00:30 Palmeiras - Guarani

Brazil: Campeonato Paulista A2

19:00 Rio Claro - Votuporanguense

Brazil: Campeonato Pernambucano

23:00 Academica Vitoria - Petrolina
23:00 Afogados da Ingazeira - Santa Cruz
23:00 Decisao - Retro

Brazil: Campeonato Piauiense

23:00 River-PI - Julho Esporte
23:00 Parnahyba - Flamengo PI

Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage - Play Offs

23:30 ABC - America RN

Brazil: Campeonato Potiguar - Second Stage

23:00 Palmeira da Una - Globo

Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense

00:15 Aguia Negra - Aquidauanense

Brazil: Campeonato Tocantinense

23:15 Palmas - Interporto
23:15 SD Sparta - Araguacema

Brazil: Copa Do Brasil

00:30 Nautico - Botafogo
00:30 Oeste - Ceara
00:30 Brusque - Remo

Colombia: Copa Colombia

23:00 Boca Juniors - Leones
01:05 U. Magdalena - Bogota
20:30 Barranquilla - Tigres
20:30 Orsomarso - Fortaleza
23:00 Atletico F.C. - Cartagena

Costa Rica: Primera Division - Clausura

02:00 Guadalupe - Santos de Guapiles

England: Premier League Cup

13:00 Burnley (U23) - Blackburn (U23)

Europe: Europa League - Play Offs

17:55 CFR Cluj - Sevilla
17:55 Club Brugge KV - Manchester UTD
17:55 Eintracht Frankfurt - Salzburg
17:55 FC Copenhagen - Celtic
17:55 Getafe - Ajax
17:55 Ludogorets - Inter
17:55 Shakhtar Donetsk - Benfica
17:55 Sporting Lisbon - Basaksehir
20:00 Apoel - Basel
20:00 Roma - Gent
20:00 AZ Alkmaar - LASK
20:00 Leverkusen - Porto
20:00 Olympiacos Piraeus - Arsenal
20:00 Rangers - Braga
20:00 Wolfsburg - Malmo
20:00 Wolves - Espanyol

Gibraltar: National League - Relegation Group

19:30 Boca Gibraltar - College 1975 FC

India: Isl

14:00 North East Utd - Hyderabad

Kuwait: Emir Cup

13:55 Kazma SC - Al Naser
17:30 Al Sahel - Al Qadisiya

Malta: Division 1

18:00 Swieqi - Qormi

Mexico: Copa Mexico - Play Offs

01:00 Monterrey - Santos Laguna
03:10 Juarez - Dorados de Sinaloa

Morocco: Botola Pro

16:00 Raja Beni Mellal - Raja Casablanca

North & Central America: Concacaf Champions League

01:00 Alianza - Tigres
01:00 Saprissa - Montreal Impact
03:00 Comunicaciones - Club America

North & Central America: Concacaf Championship U20 - Qualification

23:30 Curacao (U20) - Saint Martin (U20)
23:30 Puerto Rico (U20) - Cayman Islands (U20)
01:30 Saint Vincent and the Grenadines (U20) - Nicaragua (U20)

Panama: Lpf - Clausura

01:00 Chiriqui - Costa del Este
01:00 Independiente - San Francisco
00:00 Plaza Amador - Miguelito

Poland: Polish Cup Women

11:00 Leczna W - Medyk Konin W
12:00 UKS SMS Lodz W - GKS Katowice W
15:00 Olimpia Szczecin W - Bydgoszcz W

Qatar: Qsl

13:45 Al-Shahaniya - Al Arabi
15:55 Al Ahli Doha - Al-Gharafa

Russia: Fnl Cup

08:00 R. Volgograd - Yenisey
10:45 Russia (U20) - Kamaz
13:30 Khimki - Fakel Voronezh
16:15 Ural - Rodina Moscow

Saudi Arabia: Saudi Professional League

15:30 Al Shabab - Damac
17:30 Al Wehda - Al Feiha

Somalia: Nation Link Telecom Championship

12:30 Elman - Midnimo

South America: Copa Libertadores - Qualification

00:30 Barcelona - Cerro Porteno
00:30 Deportes Tolima - Internacional
22:15 Palestino - Guarani

South America: Copa Sudamericana

00:30 EL Nacional - Fenix
00:30 Oriente Petrolero - Vasco da Gama
22:15 Always Ready - Millonarios
22:15 Emelec - Blooming
00:30 Atletico Mineiro - Union Santa Fe

South America: Recopa Sudamericana

01:30 Ind. del Valle - Flamengo

Sudan: Premier League

13:00 Al Hilal Kadougli - Al Shorta
13:00 Hilal El-Fasher - Ahli Khartoum
16:30 Ahli Shendi - Al-Khartoum
16:30 Alfalah Atbra - Al-Hilal Omdurman

World: Friendly International

10:00 North Macedonia (U18) - Bosnia & Herzegovina (U19)
14:30 Congo DR - Cameroon
18:00 Czech Republic (U19) - Scotland (U19)

World: Club Friendly

01:00 New England Revolution - Whitecaps
03:30 Portland - Minnesota United
11:00 Sochi - Astana
13:00 Ararat-Armenia - FK Liepaja
13:00 Molde - Rostov
13:00 Podbeskidzie - Ordabasy
17:00 Strommen - Kjelsas

World: Arab Club Champions Cup

14:00 Al Shabab - Al-Ittihad FC

World: Visit Tucson Sun Cup

23:00 Houston - Salt Lake
01:30 New York Red Bulls - Columbus
02:00 Phoenix Rising - Sporting Kansas City