Brazil: Serie A

FT Bahia 0 - 0 Cruzeiro
FT Ceara 0 - 0 Vasco da Gama
FT Chapecoense-SC 1 - 0 Sao Paulo
FT Fluminense 1 - 0 America Mineiro
FT Gremio 1 - 0 Corinthians
FT Palmeiras 3 - 2 Vitoria
FT Parana 1 - 1 Internacional
FT Sport Recife 2 - 1 Santos
FT Atletico Mineiro 1 - 0 Botafogo
FT Flamengo 1 - 2 Athletico-PR

Brazil: Serie B

FT Avai 0 - 0 Ponte Preta
FT Boavista 0 - 0 Oeste
FT CRB 2 - 1 Figueirense
FT Criciuma 2 - 0 Sampaio Correa
FT Goias 0 - 1 Brasil de Pelotas
FT Guarani 1 - 0 Londrina
FT Juventude 0 - 4 CSA
FT Paysandu PA 2 - 5 Atletico GO
FT Sao Bento 2 - 2 Vila Nova FC
FT Coritiba 1 - 0 Fortaleza

Brazil: Serie C - Play Offs

FT Cuiaba Esporte 0 - 1 Operario
PT Botafogo SP 2 - 0 Botafogo PB
FT Nautico 1 - 1 Bragantino

Brazil: Serie C

FT ABC 0 - 1 Acreano
FT Botafogo PB 2 - 2 Juazeirense
FT Confianca 0 - 0 Globo
FT Remo 1 - 1 Nautico
FT Santa Cruz 1 - 0 Salgueiro
FT Bragantino 2 - 1 Cuiaba Esporte
FT Luverdense 1 - 0 Operario
FT Tombense 0 - 0 Botafogo SP
FT Volta Redonda 0 - 0 Joinville
FT Ypiranga FC 5 - 1 Tupi

Brazil: Serie D - Play Offs

FT Treze PB 1 - 0 Ferroviario
PT Manaus 2 - 2 Imperatriz
FT EC Sao Jose 2 - 0 Linense
PT Campinense 2 - 0 Brasiliense
FT SER Caxias 2 - 1 Uberlandia

Brazil: Serie D

FT AE Altos 3 - 1 SD Sparta
FT Aparecidense 2 - 3 Novoperario
FT Aviacao 2 - 4 Sergipe
FT Brusque 0 - 1 EC Sao Jose
FT Central SC 3 - 0 Jacuipense
FT Independente 0 - 0 Barcelona RO
FT Interporto 1 - 1 Julho Esporte
FT Itabaiana 2 - 1 Santa Rita
FT Itapemirim 1 - 1 Uberlandia
FT Manaus 3 - 0 Bare
FT Mogi Mirim 2 - 1 Prudentopolis
FT Moto Club 1 - 0 Assu RN
FT Nova Iguacu 2 - 0 Mirassol
FT Novorizontino 4 - 2 Americano FC
FT RD Ariquemes 1 - 1 SAO Raimundo PA
FT Rio Branco 4 - 1 Macapa
FT Sao Raimundo RR 1 - 1 Nacional-AM
FT SER Caxias 3 - 1 Inter de Lages
FT Sinop 2 - 1 Ceilandia
FT Treze PB 1 - 1 Vitoria da Conquista

Brazil: Campeonato Alagoano - Play Offs

FT Jacyoba 2 - 3 CRB

Brazil: Campeonato Alagoano

FT Aviacao 1 - 1 Jacyoba
FT Coruripe 1 - 1 CSA
FT CRB 3 - 0 Esportivo Olhodaguense
FT Murici 1 - 0 Dimensao Saude

Brazil: Campeonato Alagoano - Play Offs

FT CRB 0 - 2 CSA
FT Aviacao 3 - 2 Coruripe

Brazil: Campeonato Baiano - Play Offs

FT Bahia 3 - 0 Alagoinhas
FT Vitoria da Conquista 1 - 1 Bahia De Feira

Brazil: Campeonato Baiano

FT Alagoinhas 3 - 2 Jacuipense
FT Jacobina 2 - 1 Vitoria da Conquista
FT Jequie 0 - 5 Bahia
FT Juazeirense 2 - 2 Bahia De Feira
FT Vitoria 0 - 2 Fluminense de Feira

Brazil: Campeonato Baiano - Play Offs

FT Vitoria 0 - 1 Bahia

Brazil: Campeonato Brasiliense

FT Bosque Formosa 1 - 1 Capital
FT Brasiliense 6 - 0 Bolamense
FT Ceilandia 1 - 0 Paracatu
FT Gama 1 - 0 Taguatinga Esporte
FT Luziania 1 - 1 Real FC
FT Sobradinho 5 - 3 Santa Maria

Brazil: Campeonato Brasiliense - Play Offs

PT Brasiliense 0 - 2 Sobradinho

Brazil: Campeonato Capixaba - Play Offs

FT Itapemirim 2 - 2 Vitoria ES
FT Desportiva Ferroviaria 1 - 0 Real Noroeste
FT Estrela do Norte 2 - 1 Rio Branco-VN
FT Serra 0 - 1 Rio Branco ES

Brazil: Campeonato Capixaba

FT Castelo 1 - 5 Serra
FT Estrela do Norte 3 - 1 Desportiva Ferroviaria
AW Itapemirim 0 - 3 Tupy
FT Real Noroeste 3 - 2 Rio Branco ES
FT Rio Branco-VN 3 - 1 Vitoria ES

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio

FT Americano FC 2 - 2 Botafogo
FT Flamengo 3 - 2 Fluminense
FT Madureira 0 - 0 Cabofriense
FT Portuguesa RJ 2 - 1 Resende
FT Volta Redonda 2 - 4 Boavista
FT Vasco da Gama 1 - 2 Bangu

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT America 3 - 2 Goytacaz
FT Serra Macaense 0 - 4 Nova Iguacu

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs

FT Vasco da Gama 1 - 0 Fluminense

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT America 0 - 1 Nova Iguacu

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Play Offs

FT Flamengo 0 - 1 Fluminense
FT Vasco da Gama 3 - 0 Resende

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT Serra Macaense 1 - 1 America
FT Nova Iguacu 1 - 0 Goytacaz

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

FT Boavista 0 - 3 Botafogo
FT Flamengo 4 - 0 Cabofriense
FT Resende 3 - 0 Bangu
FT Vasco da Gama 1 - 0 Fluminense
FT Volta Redonda 1 - 0 Portuguesa RJ

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT Goytacaz 1 - 2 America
FT Nova Iguacu 0 - 2 Serra Macaense

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

FT Madureira 1 - 1 Americano FC
FT Botafogo 0 - 1 Resende
FT Bangu 1 - 0 Cabofriense
FT Portuguesa RJ 0 - 1 Vasco da Gama
FT Flamengo 3 - 1 Boavista

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT Nova Iguacu 1 - 0 America

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

FT Botafogo 1 - 2 Flamengo

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT Serra Macaense 0 - 0 Goytacaz

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

FT Bangu 2 - 0 Boavista
FT Volta Redonda 2 - 1 Madureira
FT Americano FC 0 - 4 Fluminense

Brazil: Campeonato Carioca - Relegation Group

FT Goytacaz 1 - 0 Nova Iguacu
FT America 0 - 0 Serra Macaense

Brazil: Campeonato Carioca - First Round

FT America 1 - 1 Nova Iguacu
FT Serra Macaense 2 - 1 Goytacaz
FT Resende 1 - 0 Americano FC

Brazil: Campeonato Carioca - Play Offs

PT Vasco da Gama 0 - 2 Botafogo

Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio - Play Offs

FT Fluminense 3 - 0 Botafogo

Brazil: Campeonato Catarinense

FT Tubarao 1 - 0 Brusque
FT Figueirense 0 - 1 Joinville
FT Marcilio Dias 0 - 1 Metropolitano
FT Criciuma 0 - 2 Avai
FT Hercilio Luz 2 - 3 Chapecoense-SC

Brazil: Campeonato Catarinense - Play Offs

FT Chapecoense-SC 0 - 2 Figueirense

Brazil: Campeonato Cearense - Second Stage

FT Atletico-CE 1 - 1 Guarany
FT Barbalha 1 - 1 Horizonte
FT Ferroviario 2 - 6 Ceara
FT Fortaleza 2 - 1 Floresta EC

Brazil: Campeonato Cearense - First Stage

FT Ferroviario 1 - 1 Barbalha
FT Floresta EC 1 - 1 Horizonte
FT Guarany 1 - 0 Atletico-CE
FT Iguatu 3 - 0 Guarani de Juazeiro

Brazil: Campeonato Cearense - Play Offs

FT Fortaleza 1 - 2 Ceara

Brazil: Campeonato Gaucho - Play Offs

FT Aimore 1 - 1 SER Caxias
FT Juventude 0 - 6 Gremio
FT EC Sao Jose 0 - 0 Sao Luiz
FT Novo Hamburgo 0 - 2 Internacional

Brazil: Campeonato Gaucho

FT Aimore 2 - 1 Sao Luiz
FT EC Sao Jose 2 - 2 SER Caxias
FT Internacional 2 - 0 Novo Hamburgo
FT Juventude 1 - 0 Avenida
FT Pelotas 0 - 2 Gremio
FT Veranopolis 3 - 3 Brasil de Pelotas

Brazil: Campeonato Gaucho - Play Offs

FT Brasil de Pelotas 0 - 3 Gremio

Brazil: Campeonato Goiano - Play Offs

FT Aparecidense 1 - 3 Goias
FT Goiania 1 - 1 Goianesia
FT Anapolina 0 - 3 Atletico GO
FT Vila Nova FC 2 - 0 Crac Go

Brazil: Campeonato Goiano

FT Anapolina 2 - 1 Goiania
FT Aparecidense 1 - 0 Novo Horizonte
FT Crac Go 1 - 2 Atletico GO
FT Goianesia 1 - 0 Vila Nova FC
FT Goias 2 - 1 Ipora
FT Itumbiara 2 - 2 Gremio Anapolis

Brazil: Campeonato Goiano - Play Offs

FT Goias 3 - 1 Aparecidense

Brazil: Campeonato Maranhense

FT Imperatriz 2 - 0 Sao Jose MA
FT Maranhao 0 - 0 Moto Club
FT Pinheiro 0 - 1 Sampaio Correa
FT Santa Quiteria 0 - 5 Cordino EC

Brazil: Campeonato Maranhense - Play Offs

FT Imperatriz 2 - 1 Moto Club

Brazil: Campeonato Matogrossense - Play Offs

FT Araguaia 0 - 3 Uniao Rondonopolis
FT Sinop 0 - 0 Luverdense
FT Dom Bosco 0 - 5 Cuiaba Esporte
FT Mixto 0 - 0 Operario VG

Brazil: Campeonato Matogrossense

FT Araguaia 4 - 2 Juara
FT Luverdense 3 - 0 Operario FC
FT Operario VG 3 - 0 Mixto
FT Sinop 2 - 2 Dom Bosco
FT Uniao Rondonopolis 0 - 3 Cuiaba Esporte

Brazil: Campeonato Matogrossense - Play Offs

FT Cuiaba Esporte 3 - 1 Sinop

Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs

FT America Mineiro 2 - 0 Caldense
FT Atletico Mineiro 3 - 1 Tupynambas
PT Boavista 2 - 1 Tombense
FT Cruzeiro 5 - 0 Patrocinense

Brazil: Campeonato Mineiro

FT America Mineiro 2 - 2 Guarani EC
FT Boavista 2 - 0 Villa Nova MG
FT Cruzeiro 3 - 0 Caldense
FT Tombense 3 - 0 Patrocinense
FT Tupynambas 1 - 2 Atletico Mineiro
FT URT 2 - 1 Tupi

Brazil: Campeonato Mineiro - Play Offs

FT Cruzeiro 2 - 0 Atletico Mineiro

Brazil: Campeonato Paraense

FT Paysandu PA 1 - 1 Remo
FT Paragominas 0 - 0 Sao Francisco
FT SAO Raimundo PA 0 - 1 Castanhal
FT Independente 0 - 2 Aguia De Maraba
FT Tapajos 0 - 2 Bragantino

Brazil: Campeonato Paraense - Play Offs

FT Remo 1 - 0 Paysandu PA
FT Bragantino 1 - 0 SAO Raimundo PA

Brazil: Campeonato Paraibano

FT Botafogo PB 1 - 0 Campinense
FT Nacional de Patos 1 - 4 Cajazeirense de Desportos
FT Sousa 1 - 1 CSP
FT Treze PB 1 - 1 Perilima
FT Serrano PB 2 - 2 EC de Patos

Brazil: Campeonato Paraibano - Play Offs

FT Botafogo PB 2 - 0 Campinense

Brazil: Campeonato Paraibano - Relegation

FT Cajazeirense de Desportos 0 - 1 Auto Esporte
FT Nacional de Patos 6 - 0 Desportiva Guarabira

Brazil: Campeonato Paraibano - Play Offs

FT Campinense 2 - 0 Serrano PB

Brazil: Campeonato Paranaense - Second Stage

FT Parana 4 - 1 Cascavel CR
FT Cianorte 0 - 2 Cascavel
FT Coritiba 1 - 1 Rio Branco PR
FT Operario 2 - 0 Maringa FC
FT Toledo 2 - 2 Londrina
FT Athletico-PR 2 - 1 Foz do Iguacu

Brazil: Campeonato Paranaense - First Stage - Play Offs

PT Coritiba 1 - 2 Toledo

Brazil: Campeonato Paranaense - First Stage

FT Athletico-PR 1 - 0 Cianorte
FT Cascavel CR 1 - 2 Toledo
FT Londrina 1 - 2 Parana
FT Maringa FC 2 - 1 Cascavel
FT Operario 2 - 2 Coritiba
FT Rio Branco PR 1 - 0 Foz do Iguacu

Brazil: Campeonato Paranaense - Final Stage

FT Athletico-PR 2 - 0 Coritiba

Brazil: Campeonato Paranaense - Second Stage - Play Offs

FT Athletico-PR 1 - 0 Londrina

Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

FT Mirassol 2 - 0 Guarani
FT Bragantino 0 - 1 Ponte Preta

Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs

FT Ferroviaria 1 - 1 Corinthians
FT Sao Paulo 2 - 1 Ituano
FT Santos 2 - 0 Red Bull Brasil

Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

FT Botafogo SP 1 - 1 Oeste

Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs

FT Novorizontino 1 - 1 Palmeiras

Brazil: Campeonato Paulista

FT Botafogo SP 4 - 0 Santos
FT Guarani 1 - 2 Red Bull Brasil
FT Ituano 0 - 1 Corinthians
FT Novorizontino 1 - 1 Ferroviaria
FT Oeste 1 - 1 Mirassol
FT Palmeiras 1 - 0 Ponte Preta
FT Sao Bento 1 - 0 Bragantino
FT Sao Caetano 1 - 1 Sao Paulo

Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs

PT Palmeiras 0 - 2 Corinthians

Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

FT Ponte Preta 1 - 0 Mirassol

Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs

FT Corinthians 0 - 1 Palmeiras

Brazil: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Offs

FT Mirassol 1 - 1 Ponte Preta

Brazil: Campeonato Paulista - Play Offs

PT Corinthians 2 - 0 Sao Paulo
PT Palmeiras 2 - 2 Santos

Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs

FT Sport Recife 4 - 0 Petrolina
FT Nautico 3 - 0 Academica Vitoria
FT Salgueiro 2 - 1 Central SC

Brazil: Campeonato Pernambucano - First Stage

FT Academica Vitoria 2 - 2 Afogados da Ingazeira
FT Central SC 1 - 2 Sport Recife
FT Flamengo Arcoverde 2 - 1 America PE
FT Nautico 0 - 0 Santa Cruz
FT Salgueiro 2 - 1 Petrolina

Brazil: Campeonato Pernambucano - Play Offs

FT Nautico 2 - 1 Central SC
FT Sport Recife 3 - 0 Salgueiro

Brazil: Campeonato Piauiense

FT River-PI 0 - 0 AE Altos
FT Piaui 2 - 0 Parnahyba
FT Flamengo PI 1 - 2 Julho Esporte

Brazil: Campeonato Piauiense - Play Offs

FT AE Altos 4 - 2 River-PI

Brazil: Campeonato Potiguar - Second Stage

FT Palmeira da Una 0 - 3 America RN
FT ABC 2 - 1 Assu RN
FT Potiguar 2 - 1 Globo
FT Santa Cruz de Natal 0 - 1 CE Forca E Luz

Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage - Play Offs

FT America RN 1 - 2 ABC

Brazil: Campeonato Potiguar - First Stage

FT ABC 0 - 0 CE Forca E Luz
FT America RN 4 - 0 Assu RN
FT Palmeira da Una 0 - 2 Globo
FT Potiguar 0 - 2 Santa Cruz de Natal

Brazil: Campeonato Sergipano - Second Stage

FT Frei Paulistano 0 - 0 Itabaiana
FT Lagarto 0 - 0 Confianca
FT Dorense 1 - 0 Sergipe

Brazil: Campeonato Sergipano - First Stage

FT Dorense 1 - 0 Confianca
FT Lagarto 3 - 0 Boca Junior
FT Itabaiana 0 - 1 Frei Paulistano
FT Sergipe 0 - 0 Olimpico EC

Brazil: Campeonato Sergipano - Play Offs

FT Sergipe 0 - 0 Itabaiana

Brazil: Campeonato Sergipano - Second Stage

FT Itabaiana 0 - 0 Confianca
FT Olimpico EC 3 - 3 Boca Junior
FT Sergipe 2 - 1 Lagarto

Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense - Play Offs

FT Costa Rica 0 - 2 7 de Setembro
FT Chapadao 1 - 0 Aguia Negra
FT Corumbaense 2 - 1 Comercial MS
FT Aquidauanense 1 - 0 Operario MS

Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense

FT Aguia Negra 1 - 2 Aquidauanense
FT Corumbaense 2 - 2 7 de Setembro
FT Costa Rica 1 - 1 URSO
FT Novoperario 2 - 3 Chapadao
FT Operario de Dourados 1 - 8 Comercial MS
FT Uniao 1 - 3 Operario MS

Brazil: Campeonato Sul-Matogrossense - Play Offs

FT Operario MS 1 - 0 Corumbaense

Brazil: Copa Do Brasil

FT Vasco da Gama 3 - 2 Avai
FT Ceara 1 - 3 Corinthians
FT Botafogo PB 0 - 2 Londrina
FT Santos 4 - 0 America RN
PT ABC 3 - 2 Moto Club
FT Fluminense 3 - 0 Ypiranga FC
FT Mixto 1 - 2 Chapecoense-SC
FT Santa Cruz de Natal 0 - 1 Bahia
FT Juventude 2 - 1 America Mineiro
FT Botafogo 3 - 0 Cuiaba Esporte
PT URT 2 - 3 Vila Nova FC
SP Bragantino - Aparecidense
FT Atletico-CE 0 - 4 Atletico GO
PT Goias 1 - 2 CRB
PT Criciuma 1 - 0 Oeste

Brazil: Copa Do Brasil U20

FT Galvez (U20) 1 - 2 Palmeiras (U20)
FT Castanhal (U20) 2 - 3 CSA (U20)
FT RD Ariquemes (U20) 2 - 1 Horizonte (U20)
FT Trem (U20) 0 - 2 Internacional (U20)
PT Marilia FC (U20) 1 - 2 America MG (U20)
PT Sao Raimundo RR (U20) 2 - 3 Tubarao (U20)
FT Confianca (U20) 1 - 3 Cruzeiro - MG (U20)
FT Cuiaba Esporte (U20) 1 - 2 Goias (U20)
FT Flamengo RJ (U20) 4 - 0 Ceilandia (U20)
FT Vasco (U20) 3 - 1 CSP (U20)
FT Capital (U20) 0 - 5 Gremio (U20)
FT America RN (U20) 2 - 1 Porto PE (U20)
FT Chapecoense-SC (U20) 4 - 0 Serra (U20)
FT Corinthians (U20) 5 - 1 River AC (U20)
FT Coritiba (U20) 5 - 1 Sete de Dourados (U20)
FT Fast Clube (U20) 4 - 1 Bahia (U20)

Brazil: Copa Do Brasil U20

FT Sao Paulo (U20) 4 - 0 Corinthians (U20)

Brazil: Copa Verde

FT Paysandu PA 1 - 1 Itapemirim

Brazil: Copa Do Nordeste

FT Botafogo PB 1 - 0 Sampaio Correa
FT CSA 2 - 0 Sergipe
FT Bahia 3 - 0 Salgueiro
FT Confianca 0 - 2 CRB
FT Nautico 2 - 0 AE Altos
FT ABC 0 - 0 Vitoria
FT Ceara 2 - 1 Santa Cruz
FT Moto Club 1 - 1 Fortaleza

Brazil: Copa Do Nordeste - Play Offs

FT Bahia 0 - 0 Sampaio Correa
FT Ceara 0 - 0 CRB
FT Santa Cruz 1 - 4 ABC

Brazil: Copa Do Nordeste - Qualification

FT CRB 3 - 1 Campinense

Brazil: Copa Do Nordeste - Play Offs

FT Botafogo PB 1 - 2 Bahia

Brazil: Copa Do Nordeste - Qualification

FT America RN 0 - 2 Confianca
FT Salgueiro 2 - 1 Juazeirense
FT Sampaio Correa 3 - 0 River-PI
FT Campinense 1 - 0 CRB

Brazil: Brasileiro U20 - Play Offs

FT Palmeiras (U20) 5 - 2 Vitoria (U20)

Brazil: Brasileiro U20 - Second Stage

FT Palmeiras (U20) 1 - 1 Internacional (U20)
FT Vitoria (U20) 2 - 1 Corinthians (U20)
FT Flamengo RJ (U20) 0 - 1 Fluminense (U20)
FT Vasco (U20) 2 - 0 Coritiba (U20)

Brazil: Brasileiro U20 - First Stage

FT Flamengo RJ (U20) 1 - 0 Internacional (U20)
FT Santos (U20) 1 - 0 Athletico-PR (U20)
FT Botafogo (U20) 1 - 2 Coritiba (U20)
FT Cruzeiro - MG (U20) 2 - 2 Sao Paulo (U20)
FT Gremio (U20) 2 - 1 Chapecoense-SC (U20)
FT Palmeiras (U20) 1 - 1 Fluminense (U20)
FT Atletico-MG (U20) 2 - 2 Vasco (U20)
FT Corinthians (U20) 2 - 1 Sport Recife (U20)

Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores - Play Offs

PT Sao Paulo (U20) 3 - 2 Vasco (U20)
FT Corinthians (U20) 2 - 1 Gremio (U20)
FT Guarani (U20) 2 - 1 Figueirense (U20)
FT Atletico-MG (U20) 0 - 2 Volta Redonda (U20)
FT Rio Preto (U20) 0 - 6 Cruzeiro - MG (U20)
FT Audax (U20) 1 - 0 Fluminense (U20)
PT Primavera EC (U20) 1 - 2 Visao Celeste (U20)

Brazil: Copa Sao Paulo De Juniores

FT Oeste (U20) 1 - 3 Gremio (U20)
FT Uniao Mogi (U20) 0 - 0 Santos (U20)
FT Sao Raimundo RR (U20) 0 - 1 Lagarto (U20)
FT Audax (U20) 2 - 0 Fluminense (U20)
FT Portuguesa (U20) 0 - 0 Parana Clube (U20)
FT Sergipe (U20) 1 - 4 Sao Caetano (U20)
FT Agua Santa (U20) 0 - 1 Atletico-MG (U20)
FT Parnahyba (U20) 3 - 0 Sete de Dourados (U20)
FT Volta Redonda (U20) 1 - 0 Santo Andre (U20)
FT Aquidauanense (U20) 1 - 4 Jacobina (U20)
FT Capivariano (U20) 1 - 0 Palmeiras (U20)
FT Tupa (U20) 2 - 5 Athletico-PR (U20)
FT Galvez (U20) 2 - 0 Piracicaba (U20)
FT Ferroviaria (U20) 2 - 2 Sao Paulo (U20)
FT Velo Clube (U20) 2 - 1 Nautico (U20)
FT CSP (U20) 1 - 1 Comercial (U20)
FT Penapolense (U20) 0 - 2 Chapecoense-SC (U20)
FT Holanda (U20) 0 - 3 Serra (U20)
FT Rio Claro (U20) 3 - 1 Marilia FC (U20)
FT Taquaritinga (U20) 2 - 2 Bahia (U20)

Brazil: Brasileiro Women

18:30 Corinthians W - Internacional W
FT Sport Recife W 0 - 1 Kindermann W
FT Foz Cataratas W 2 - 0 Vitoria W
FT Flamengo W 10 - 0 Vitoria das Tabocas W
FT Ferroviaria W 2 - 2 Iranduba de Amazonia W
FT Osasco Audax W 2 - 0 Minas ICESP W
FT SAO Jose W 2 - 0 Ponte Preta W