Cyprus: First Division

FT Apoel 0 - 0 Omonia Nicosia
FT Anorthosis 1 - 2 AEK
FT Enosis 3 - 0 Olympiakos
FT AEL Limassol 4 - 1 Ethnikos
FT Doxa 0 - 4 Paphos
FT Nea Salamis 1 - 3 Apollon Limassol

Cyprus: First Division - Championship Group

FT AEK 2 - 1 Omonia Nicosia
FT Nea Salamis 2 - 1 Apollon Limassol

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Anorthosis 0 - 3 Doxa
FT Enosis 3 - 2 Alki Oroklini

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Apoel 4 - 0 AEL Limassol

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Ermis 1 - 2 Paphos
FT Alki Oroklini 1 - 0 Anorthosis

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Apollon Limassol 1 - 2 AEK
FT AEL Limassol 5 - 2 Nea Salamis
FT Omonia Nicosia 1 - 2 Apoel

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Anorthosis 1 - 1 Paphos
FT Doxa 0 - 1 Alki Oroklini
FT Enosis 4 - 1 Ermis

Cyprus: First Division - Championship Group

FT AEK 1 - 1 Nea Salamis
FT AEL Limassol 3 - 2 Omonia Nicosia
FT Apoel 3 - 0 Apollon Limassol

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Enosis 2 - 2 Anorthosis

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Apollon Limassol 1 - 1 AEL Limassol

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Paphos 3 - 2 Doxa
FT Ermis 1 - 2 Alki Oroklini

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Omonia Nicosia 0 - 2 Apollon Limassol
FT AEL Limassol 2 - 3 AEK
FT Apoel 4 - 0 Nea Salamis

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Alki Oroklini 2 - 3 Paphos
FT Doxa 2 - 2 Enosis

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Apollon Limassol 1 - 1 Nea Salamis

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Alki Oroklini 2 - 0 Enosis

Cyprus: First Division - Championship Group

FT AEL Limassol 0 - 3 Apoel
FT Omonia Nicosia 0 - 2 AEK

Cyprus: First Division - Relegation Group

FT Paphos 4 - 1 Ermis
FT Anorthosis 3 - 0 Alki Oroklini

Cyprus: First Division - Championship Group

FT Apoel 1 - 1 Omonia Nicosia
FT Nea Salamis 0 - 2 AEL Limassol

Cyprus: Division 2 - Relegation Group

FT Dighenis 2 - 1 Alki Oroklini
FT Chloraka 3 - 1 Xylotympou
FT Omonoia Psevda 2 - 3 Omonia Aradippou

Cyprus: Division 2 - Championship Group

FT Ayia Napa 1 - 0 Anagennisi Deryneia
FT Sotiras 1 - 2 Othellos Athienou
FT Ermis 2 - 3 Karmiotissa
FT ASIL Lysi 0 - 1 Aris

Cyprus: Division 2 - Relegation Group

FT Ypsonas 0 - 0 Zakakiou
FT Alki Oroklini 3 - 0 Omonoia Psevda
FT Xylotympou 2 - 0 Dighenis

Cyprus: Division 2 - Championship Group

FT Anagennisi Deryneia 0 - 2 Sotiras
FT Othellos Athienou 4 - 4 Ermis
FT Karmiotissa 2 - 1 ASIL Lysi
FT Aris 0 - 0 Ayia Napa

Cyprus: Division 2 - Relegation Group

FT Omonia Aradippou 0 - 0 Zakakiou
FT Ypsonas 1 - 5 Alki Oroklini
FT Dighenis 2 - 0 Chloraka
FT Omonoia Psevda 1 - 2 Xylotympou

Cyprus: Division 2 - Championship Group

FT Aris 4 - 2 Anagennisi Deryneia
FT Ayia Napa 2 - 1 Karmiotissa
FT Ermis 1 - 0 Sotiras
FT ASIL Lysi 1 - 0 Othellos Athienou

Cyprus: Division 2 - Relegation Group

FT Alki Oroklini 1 - 0 Omonia Aradippou
FT Chloraka 2 - 1 Omonoia Psevda
FT Xylotympou 1 - 0 Ypsonas
FT Zakakiou 2 - 0 Dighenis

Cyprus: Division 2 - Championship Group

FT Anagennisi Deryneia 0 - 1 Ermis
FT Karmiotissa 2 - 0 Aris
FT Othellos Athienou 0 - 1 Ayia Napa
FT Sotiras 1 - 1 ASIL Lysi

Cyprus: Division 2 - Relegation Group

FT Alki Oroklini 0 - 1 Zakakiou
FT Omonia Aradippou 1 - 1 Xylotympou
FT Omonoia Psevda 1 - 2 Dighenis
FT Ypsonas 0 - 0 Chloraka

Cyprus: Division 2 - Championship Group

FT Aris 1 - 0 Othellos Athienou
FT ASIL Lysi 0 - 1 Ermis
FT Ayia Napa 0 - 1 Sotiras
FT Karmiotissa 3 - 1 Anagennisi Deryneia

Cyprus: Division 2

FT Anagennisi Deryneia 2 - 0 Othellos Athienou
FT ASIL Lysi 2 - 1 Alki Oroklini
FT Dighenis 1 - 0 Chloraka
FT Xylotympou 0 - 0 Sotiras
FT Ayia Napa 1 - 0 Aris
FT Karmiotissa 3 - 1 Ypsonas
FT Omonia Aradippou 3 - 1 Omonoia Psevda
FT Zakakiou 1 - 3 Ermis

Cyprus: Cyprus Cup

ET Ethnikos 2 - 1 Apollon Limassol
FT Nea Salamis 0 - 2 Anorthosis
FT AEK 1 - 1 AEL Limassol
FT Doxa 1 - 1 Omonia Nicosia

Cyprus: Super Cup

FT Apoel 1 - 0 AEL Limassol