Czech Republic: 1. Liga

16:00 Zlin - Banik Ostrava
FT Slovacko 1 - 3 Slavia Prague
FT Dukla Prague 2 - 0 Liberec
FT Jablonec 0 - 3 Mlada Boleslav
FT Teplice 2 - 1 Karvina
FT Plzen 1 - 0 Opava
FT Pribram 1 - 0 Sigma Olomouc

Czech Republic: Division 2

16:00 Jihlava - Vlasim
16:00 Znojmo - Usti nad Labem
15:00 Vitkovice - Chrudim
FT Zbrojovka Brno 4 - 1 Mas Taborsko
FT Zizkov 4 - 4 FK Pardubice
FT Trinec 2 - 0 Banik Sokolov

Czech Republic: Cfl

PT Brozany 2 - 1 Benesov
FT Dobrovice 5 - 2 Usti nad Orlici
PT Jirny 1 - 0 Velvary
FT Litomericko 3 - 2 Olympia Radotin
FT Pisek 1 - 0 Domazlice
FT Prevysov 3 - 2 Karlovy Vary
PT Stechovice 2 - 1 Kraluv Dvur
FT Vysehrad 3 - 2 Vltavin
FT Zivanice 1 - 3 Zapy

Czech Republic: Msfl

14:30 Kromeriz - Otrokovice
14:30 Velke Mezirici - Odra Petrkovice
FT Vyskov 1 - 1 Hlucin
FT Hulin 3 - 4 Rymarov
FT Lisen 3 - 0 Vrchovina
FT Uhersky Brod 0 - 0 Unicov
FT Valasske Mezirici 0 - 3 Frydek Mistek
FT Hodonin 1 - 2 Dolni Benesov

Czech Republic: Division A

PT Sedlcany 1 - 0 Cizova
FT Admira Prague 5 - 0 Beroun
FT Doubravka 2 - 3 Marianske Lazne
FT Horovicko 5 - 1 Jindrichuv Hradec
FT Klatovy 2 - 1 Sobeslav
PT Aritma Prague 1 - 2 MFK Dobris
FT Mas Taborsko B 2 - 1 Rakovnik
PT Prestice 2 - 1 Tachov

Czech Republic: Division B

FT Brezova 0 - 2 Meteor Prague
FT Ostrov 2 - 0 Ostra
FT Brandys n. Labem 6 - 1 Tatran Rakovnik
FT Chomutov 1 - 5 Motorlet Prague
FT Kladno 2 - 1 Nymburk
FT Libis 0 - 4 Hostoun
FT Mostecky FK 0 - 3 Sous
FT Neratovice 1 - 0 Zbuzany

Czech Republic: Division C

FT Benatky 5 - 3 Olympia HK - Kratonohy
FT Zenit Caslav 6 - 0 Nachod
FT Dvur Kralove 2 - 1 Cesky Brod
FT Kolin 1 - 2 Trutnov
PT Horky nad Jizerou 2 - 1 Velke Hamry
FT Slatinany 3 - 0 Turnov
FT Prepere 3 - 2 Mseno
PT Pardubice B 1 - 0 Vysoke Myto

Czech Republic: Division D

FT Breclav 0 - 1 Zdirec n. D.
FT Havlickuv Brod 0 - 3 Polna
FT Humpolec 0 - 3 Bzenec
FT Lanzhot 0 - 1 Tasovice
FT Blansko 3 - 1 Bystrc
FT Nove Sady 2 - 2 Zdar na Sazavou
FT Rosice 2 - 1 Stara Rise

Czech Republic: Division E

FT Sumperk 1 - 0 Kozlovice
FT Bohumin 2 - 2 Hranice
FT Bruntal 1 - 0 Vsetin
FT Havirov 1 - 0 Frydlant n. O.
FT Slavicin 1 - 2 Novy Jicin
FT Usti 0 - 4 Opava B
FT Hermanice 1 - 4 Detmarovice
FT Prerov 2 - 2 HFK Olomouc

Czech Republic: Prazsky Prebor

FT Motorlet Prague B 3 - 0 Vrsovice
FT Treboradice 4 - 2 Hostivar
FT Admira Prague B 4 - 3 Predni Kopanina
FT Tempo Prague 3 - 1 Kralovice
FT Vysehrad B 2 - 5 US Prague
FT CAFC 0 - 2 Podoli
FT Ujezd Prague 7 - 0 Branik
FT Zizkov B 2 - 3 Dukla JM

Czech Republic: Stredocesky Kp

FT SK Lhota 4 - 1 Bohemia Podebrady
FT Velim 4 - 1 Kutna Hora
FT Hvozdnice 0 - 5 Poricany
FT Porici n. S. 4 - 1 Nove Straseci
PT Tuchlovice 2 - 1 Banik Libusin
FT Spartak Pribram 0 - 1 Nespeky
FT Hrebec 1 - 7 Slany
FT Klicany 1 - 2 Vykan

Czech Republic: Jihocesky Kp

FT Jankov 3 - 2 Osek
FT Sokol Lom 1 - 3 Trebon
FT Blatna 3 - 2 Protivin
FT Cesky Krumlov 2 - 0 Hluboka nad Vltavou
FT Drazice 0 - 0 Zelec
FT Katovice 3 - 0 Rudolfov
FT Malse Roudne 1 - 2 Cimelice
FT Olesnik 6 - 0 Milevsko

Czech Republic: Plzensky Kp

FT Domazlice B 10 - 0 Luby
FT Myto 6 - 0 Nepomuk
PT Bolevec 1 - 2 Chotikov
PT Sokol Lhota 1 - 0 Vejprnice
FT Start Tlumacov 2 - 1 Nyrsko
FT Stribro 5 - 1 Horni Briza
FT Petrin Plzen 6 - 2 Zruc
FT Rokycany 3 - 0 Rapid Plzen

Czech Republic: Karlovarsky Kp

16:00 FC Cheb - Hvezda Cheb
FT Kralovske Porici 2 - 4 Lomnice
PT Stara Role 3 - 4 Nove Sedlo
FT Frantiskovy Lazne 5 - 0 Chodov
FT Citice 4 - 3 Touzim
FT Nejdek 1 - 4 Horni Slavkov
PT Zlutice 3 - 2 Nova Role

Czech Republic: Ustecky Kp

FT Louny 6 - 1 Horni Jiretin
PT Modra/Hrobce 2 - 1 Srbice
PT Litomericko B 2 - 1 Lovosice
FT Brna 5 - 1 Perstejn
FT FK Jilove 1 - 5 Krupka
FT Modlany 1 - 3 Zatec
FT Vilemov 1 - 0 Steti
FT Dobromerice 2 - 1 Kadan

Czech Republic: Liberecky Kp

FT Visnova 3 - 2 Zelezny Brod
FT Skalice 2 - 3 Doksy
FT Novy Bor 3 - 0 Chrastava
FT Rovensko p. Tr. 3 - 1 Hradek nad Nisou
FT Sedmihorky 1 - 0 Ceska Lipa
FT Frydlant 1 - 0 Bily Kostel nad Nisou

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Doksy 3 - 2 Velke Hamry

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Bily Kostel nad Nisou 4 - 2 Rovensko p. Tr.
FT Sedmihorky 4 - 4 Semily

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Skalice 3 - 1 Zelezny Brod
FT Visnova 2 - 2 Prepere

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Frydlant 1 - 0 Hradek nad Nisou

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Zelezny Brod 4 - 0 Doksy

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Hradek nad Nisou 1 - 0 Bily Kostel nad Nisou
FT Rovensko p. Tr. 0 - 0 Sedmihorky
FT Semily 1 - 2 Frydlant

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Prepere 5 - 1 Skalice
FT Velke Hamry 3 - 1 Visnova

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Bily Kostel nad Nisou 2 - 5 Frydlant
FT Rovensko p. Tr. 7 - 1 Semily
FT Sedmihorky 3 - 0 Hradek nad Nisou

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Prepere 3 - 5 Zelezny Brod
FT Doksy 4 - 4 Skalice

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Frydlant 1 - 7 Sedmihorky
FT Hradek nad Nisou 1 - 2 Rovensko p. Tr.
FT Semily 2 - 0 Bily Kostel nad Nisou

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Velke Hamry 2 - 2 Prepere
FT Skalice 4 - 2 Visnova

Czech Republic: Liberecky Kp - Relegation Group

FT Hradek nad Nisou 4 - 1 Semily
FT Rovensko p. Tr. 4 - 2 Frydlant
FT Sedmihorky 1 - 2 Bily Kostel nad Nisou

Czech Republic: Liberecky Kp - Promotion Group

FT Prepere 2 - 0 Doksy
FT Velke Hamry 3 - 0 Zelezny Brod

Czech Republic: Kralovehradecky Kp

FT Cerveny Kostelec 5 - 1 Slavia Hradec
FT Dobruska 0 - 2 Libcany
FT Horice 0 - 2 Lazne Belohrad
FT Chlumec nad Cidlinou 5 - 2 Rychnov n. Kneznou
PT Sobotka 3 - 2 Vrchlabi
PT Trebes 2 - 1 Kostelec n. O.
PT Vysoka n. Labem 3 - 4 Novy Bydzov
FT Jicin 2 - 0 Jaromer

Czech Republic: Pardubicky Kp

PT Hlinsko 2 - 3 Hermanuv Mestec
PT Litomysl 2 - 1 Chrudim B
FT Luze 2 - 1 Moravska Trebova
FT Chocen 3 - 1 Dolni Ujezd
PT Letohrad 1 - 2 Moravany
PT Tremosnice 3 - 2 Holice
PT Zamberk 0 - 1 Lanskroun
FT Svitavy 2 - 0 Ceska Trebova

Czech Republic: Vysocina Kp

FT Ledec nad Sazavou 5 - 0 Sapeli Polna
FT Namest n. Oslavou 2 - 0 Kosetice
FT Nova Ves 2 - 0 Pribyslav
FT Chotebor 3 - 1 Velke Mezirici B
FT Okrisky 1 - 1 Pelhrimov
FT Trebic 4 - 3 Bystrice n. Pern.
FT Zirovnice 3 - 1 Sperice

Czech Republic: Jihomoravsky Kp

FT Boskovice 4 - 2 Tisnov
FT Bosonohy 2 - 2 Kurim
FT Ivancice 4 - 2 SK Krumvir
FT Moravska Slavia 3 - 1 Vojkovice
FT Rousinov 3 - 1 Rajecko
FT Svratka Brno 1 - 1 Mutenice
FT Sparta Brno 1 - 0 Start Brno
FT Bohunice 2 - 1 Moravsky Krumlov

Czech Republic: Olomoucky Kp

14:30 Vsechovice - Lutin
FT Hnevotin 0 - 2 Sternberk
PT Medlov 3 - 2 Zelatovice
FT Cernovir 2 - 0 Litovel
FT Jesenik 2 - 1 Sokol Opatovice
FT Kralice na Hane 3 - 2 Velke Losiny
FT Mohelnice 2 - 1 Zabreh

Czech Republic: Zlinsky Kp

16:30 Batov - Velke Karlovice
FT Brumov 1 - 0 Holesov
FT Bystrice pod Hostynem 3 - 0 Borsice
FT Jurinka 0 - 1 Nevsova
FT Morkovice 0 - 3 Skastice
FT Luhacovice 7 - 0 Hluk
PT Stitna nad Vlari 0 - 1 Provodov

Czech Republic: Moravskoslezsky Kp

FT Polanka 3 - 1 Cesky Tesin
FT Frenstat p. R. 3 - 1 Senov
FT Krnov 0 - 1 Celadna
FT Moravan Oldrisov 1 - 2 Stara Bela
FT Bridlicna 1 - 0 Hlubina
FT Dolni Datyne 0 - 4 Bilovec
FT Haj ve Slezsku 0 - 0 Petrovice
FT Pusta Polom 1 - 1 Brusperk

Czech Republic: Mol Cup

FT Kromeriz 0 - 5 Zlin
FT Rosice 0 - 2 Zbrojovka Brno
FT Stechovice 1 - 5 Liberec
FT Tasovice 2 - 5 Slovacko
FT Zapy 1 - 4 Pribram
FT Kladno 1 - 2 Usti nad Labem
FT Odra Petrkovice 0 - 4 Trinec
FT Pisek 0 - 2 Dukla Prague
ET Vyskov 3 - 2 Vitkovice
FT Admira Prague 0 - 6 Teplice
FT Benatky 0 - 2 FK Pardubice
FT Brozany 1 - 2 Chrudim
FT Dvur Kralove 0 - 2 Vlasim
FT Hostoun 1 - 5 Vltavin
FT Lisen 0 - 4 Karvina
FT Litomericko 0 - 2 Ceske Budejovice
FT Olympia Radotin 2 - 1 Hradec Kralove
FT Polna 2 - 1 Hranice
FT Prevysov 1 - 2 Mlada Boleslav
PT Slavicin 4 - 3 Znojmo

Czech Republic: Youth League

FT Sigma Olomouc (U21) 6 - 0 Ostrava (U21)
FT Dukla Prague (U21) 2 - 2 Liberec (U21)
FT Jablonec (U21) 0 - 1 Teplice (U21)
FT Sparta Prague (U21) 2 - 1 Pribram (U21)
FT Karvina (U21) 0 - 1 Brno (U21)
FT Slavia Prague (U21) 4 - 4 Ceske Budejovice (U21)
FT Slovacko (U21) 4 - 1 Trinec (U21)
FT Hradec Kralove (U21) 1 - 2 Bohemians 1905 (U21)
FT Jihlava (U21) 0 - 3 Zlin (U21)
FT Mlada Boleslav (U21) 0 - 1 Plzen (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Pribram (U21) 5 - 1 Karvina (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Jablonec (U21) 2 - 3 Sigma Olomouc (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Sparta Prague (U21) 1 - 3 Slovacko (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Brno (U21) 3 - 0 Bohemians 1905 (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Hradec Kralove (U21) 5 - 1 Karvina (U21)
FT Liberec (U21) 1 - 5 Zlin (U21)
FT Ostrava (U21) 3 - 1 Pribram (U21)
FT Teplice (U21) 3 - 2 Mlada Boleslav (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Plzen (U21) 1 - 2 Trinec (U21)
FT Slavia Prague (U21) 2 - 0 Dukla Prague (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Pribram (U21) 0 - 1 Zlin (U21)
FT Karvina (U21) 0 - 7 Mlada Boleslav (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Trinec (U21) 4 - 0 Ceske Budejovice (U21)
FT Sigma Olomouc (U21) 1 - 2 Plzen (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Pribram (U21) 3 - 5 Hradec Kralove (U21)
FT Karvina (U21) 3 - 1 Sparta Prague (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Bohemians 1905 (U21) 5 - 1 Jablonec (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Mlada Boleslav (U21) 3 - 0 Ostrava (U21)
FT Slovacko (U21) 2 - 2 Liberec (U21)
FT Zlin (U21) 1 - 1 Teplice (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Jihlava (U21) 0 - 2 Slavia Prague (U21)
FT Dukla Prague (U21) 3 - 0 Brno (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Sparta Prague (U21) 2 - 0 Zlin (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Sigma Olomouc (U21) 3 - 2 Dukla Prague (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Sparta Prague (U21) 4 - 1 Pribram (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Brno (U21) 4 - 1 Jihlava (U21)
FT Sigma Olomouc (U21) 3 - 1 Trinec (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Karvina (U21) 2 - 4 Slovacko (U21)
FT Teplice (U21) 3 - 0 Liberec (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Slavia Prague (U21) 1 - 2 Ceske Budejovice (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Hradec Kralove (U21) 1 - 1 Mlada Boleslav (U21)
FT Ostrava (U21) 0 - 1 Zlin (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Jablonec (U21) 2 - 2 Dukla Prague (U21)
FT Plzen (U21) 1 - 1 Bohemians 1905 (U21)

Czech Republic: Youth League - Winners Stage

FT Slovacko (U21) 1 - 0 Pribram (U21)

Czech Republic: Youth League - Losers Stage

FT Sigma Olomouc (U21) 5 - 2 Ceske Budejovice (U21)
FT Plzen (U21) 2 - 2 Jihlava (U21)
FT Slavia Prague (U21) 0 - 1 Trinec (U21)

Czech Republic: U19 League

PT Sigma Olomouc (U19) 0 - 1 Sparta Prague (U19)
FT Slavia Prague (U19) 3 - 1 Ostrava (U19)
FT Brno (U19) 0 - 3 Karvina (U19)
FT Mlada Boleslav (U19) 3 - 0 Hradec Kralove (U19)
FT Plzen (U19) 6 - 0 Ceske Budejovice (U19)
PT Pribram (U19) 4 - 3 FC Fastav Zlin (U19)
FT Dukla Prague (U19) 4 - 0 Jihlava (U19)

Czech Republic: Tipsport Liga - Play Offs

FT Bohemians 1905 0 - 2 Zbrojovka Brno
FT Hradec Kralove 3 - 1 Frydek Mistek

Czech Republic: Tipsport Liga

FT Jablonec 0 - 3 Hradec Kralove
FT Mas Taborsko 2 - 6 Varnsdorf
FT Skalica 2 - 0 FK Pardubice
FT Bohemians 1905 2 - 0 Olympia Prague
FT Frydek Mistek 3 - 1 Prostejov
FT Liberec 1 - 4 Jihlava
FT Valasske Mezirici 3 - 7 Poprad

Czech Republic: First League Women

FT Slavia Prague W 2 - 3 Sparta Prague W
FT Plzen W 5 - 3 Lok. Brno W
FT Dukla Prague W 0 - 1 Liberec W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Plzen W 0 - 2 Sparta Prague W
FT Slavia Prague W 6 - 3 Slovacko W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Dukla Prague W 1 - 5 Liberec W
FT Lok. Brno W 1 - 2 Hradec Kralove W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Slovacko W 0 - 2 Plzen W
FT Sparta Prague W 3 - 0 Slavia Prague W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Hradec Kralove W 2 - 3 Dukla Prague W
FT Liberec W 4 - 1 Lok. Brno W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Slovacko W 0 - 6 Sparta Prague W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Dukla Prague W 4 - 1 Lok. Brno W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Plzen W 2 - 7 Slavia Prague W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Hradec Kralove W 3 - 3 Liberec W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Slovacko W 1 - 6 Slavia Prague W
FT Sparta Prague W 6 - 0 Plzen W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Hradec Kralove W 0 - 0 Lok. Brno W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Plzen W 2 - 3 Slovacko W
FT Slavia Prague W 1 - 2 Sparta Prague W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Lok. Brno W 1 - 3 Liberec W

Czech Republic: First League Women - Championship Group

FT Slavia Prague W 4 - 0 Plzen W
FT Sparta Prague W 4 - 1 Slovacko W

Czech Republic: First League Women - Relegation Group

FT Liberec W 1 - 0 Hradec Kralove W
FT Lok. Brno W 0 - 1 Dukla Prague W

Czech Republic: First League Women

FT Dukla Prague W 0 - 4 Sparta Prague W
FT Slavia Prague W 8 - 1 Plzen W
FT Slovacko W 3 - 0 Liberec W
FT Hradec Kralove W 1 - 1 Lok. Brno W

Czech Republic: Czech Cup Women

FT Moravska Trebova W 0 - 7 Trebes W
FT Domazlice W 1 - 2 Svermov W
PT Lodenice W 3 - 2 Sazava u L. W
FT VS Plzen W 1 - 2 Pavlikov W
FT Nove Sady W 1 - 3 Brusperk W
FT Prague Raptors W 1 - 9 Hradiste W
FT Zlin W 5 - 1 Brumov W

Czech Republic: Czech Cup Women

FT Sparta Prague W 3 - 1 Slovacko W
FT Slavia Prague W 8 - 0 Hradec Kralove W
FT Rakovnik W 0 - 8 Liberec W