Europe: World Cup - Qualification
March 26
FT Malta 1 - 3 Slovakia
FT Montenegro 1 - 2 Poland
FT Northern Ireland 2 - 0 Norway
FT Romania 0 - 0 Denmark
FT Scotland 1 - 0 Slovenia
FT Armenia 2 - 0 Kazakhstan
FT Azerbaijan 1 - 4 Germany
FT England 2 - 0 Lithuania
FT San Marino 0 - 6 Czech Republic
FT Belgium 1 - 1 Greece
FT Bulgaria 2 - 0 Netherlands
FT Luxembourg 1 - 3 France
FT Portugal 3 - 0 Hungary
FT Andorra 0 - 0 Faroe Islands
FT Bosnia & Herzegovina 5 - 0 Gibraltar
FT Cyprus 0 - 0 Estonia
FT Sweden 4 - 0 Belarus
FT Switzerland 1 - 0 Latvia
FT Ireland 0 - 0 Wales
FT Kosovo 1 - 2 Iceland
Europe: Euro - Play Offs
July 10
ET Portugal 1 - 0 France
PT Germany 2 - 1 Italy
FT Wales 3 - 1 Belgium
FT England 1 - 2 Iceland
PT Switzerland 1 - 2 Poland
Europe: Euro
June 22
FT Italy 0 - 1 Ireland
FT Sweden 0 - 1 Belgium
FT Hungary 3 - 3 Portugal
FT Iceland 2 - 1 Austria
FT Croatia 2 - 1 Spain
FT Czech Republic 0 - 2 Turkey
FT Northern Ireland 0 - 1 Germany
FT Ukraine 0 - 1 Poland
FT Russia 0 - 3 Wales
FT Slovakia 0 - 0 England
FT Romania 0 - 1 Albania
FT Switzerland 0 - 0 France
Europe: Champions League - Play Offs
March 15
FT Atletico Madrid 0 - 0 Leverkusen
FT Monaco 3 - 1 Manchester City
FT Juventus 1 - 0 Porto
FT Leicester 2 - 0 Sevilla
FT Barcelona 6 - 1 Paris SG
FT Dortmund 4 - 0 Benfica
FT Arsenal 1 - 5 Bayern Munich
FT Napoli 1 - 3 Real Madrid
Europe: Champions League - Group Stage
December 07
FT Leverkusen 3 - 0 Monaco
FT Club Brugge KV 0 - 2 FC Copenhagen
FT Porto 5 - 0 Leicester
FT Juventus 2 - 0 Dinamo Zagreb
FT Legia Warszawa 1 - 0 Sporting Lisbon
FT Lyon 0 - 0 Sevilla
FT Real Madrid 2 - 2 Dortmund
FT Tottenham 3 - 1 CSKA Moscow
FT Barcelona 4 - 0 B. Monchengladbach
FT Basel 1 - 4 Arsenal
FT Bayern Munich 1 - 0 Atletico Madrid
FT Benfica 1 - 2 Napoli
FT Dyn. Kiev 6 - 0 Besiktas
FT Manchester City 1 - 1 Celtic
FT Paris SG 2 - 2 Ludogorets
FT PSV 0 - 0 Rostov
Europe: Champions League - Qualification
August 24
FT Apoel 1 - 1 FC Copenhagen
FT B. Monchengladbach 6 - 1 Young Boys
FT Rostov 4 - 1 Ajax
FT Manchester City 1 - 0 FC Steaua Bucuresti
ET Salzburg 1 - 2 Dinamo Zagreb
FT Roma 0 - 3 Porto
FT Hapoel Beer Sheva 2 - 0 Celtic
FT Legia Warszawa 1 - 1 Dundalk
FT Monaco 1 - 0 Villarreal
FT Plzen 2 - 2 Ludogorets
Europe: Champions League - Play Offs
May 28
PT Real Madrid 2 - 1 Atletico Madrid
Europe: Europa League - Play Offs
March 16
FT Ajax 2 - 0 FC Copenhagen
FT Anderlecht 1 - 0 Apoel
FT Roma 2 - 1 Lyon
FT B. Monchengladbach 2 - 2 Schalke 04
FT Manchester UTD 1 - 0 Rostov
FT Besiktas 4 - 1 Olympiakos
FT Genk 1 - 1 Gent
FT Krasnodar 0 - 2 Celta Vigo
Europe: Europa League - Group Stage
December 09
FT Sassuolo 0 - 2 Genk
FT Inter 2 - 1 Sparta Prague
FT Nice 2 - 1 Krasnodar
FT Panathinaikos 0 - 2 Celta Vigo
FT Salzburg 2 - 0 Schalke 04
FT Southampton 1 - 1 Hapoel Beer Sheva
FT Standard Liege 1 - 1 Ajax
FT 1. FSV Mainz 05 2 - 0 Gabala
FT Anderlecht 2 - 3 St Etienne
FT Apoel 2 - 0 Olympiakos
FT Astra 0 - 0 Roma
FT AZ Alkmaar 3 - 2 Zenit Petersburg
FT Feyenoord 0 - 1 Fenerbahce
FT FK Zorya Luhansk 0 - 2 Manchester UTD
FT Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Dundalk
FT Plzen 3 - 2 Austria Wien
FT Rapid Wien 1 - 1 Athletic Bilbao
FT Young Boys 3 - 0 Astana
FT Konyaspor 0 - 1 Gent
FT Villarreal 2 - 1 FC Steaua Bucuresti
Europe: Europa League - Qualification
August 25
FT Rapid Wien 0 - 2 Trencin
FT Shakhtar Donetsk 2 - 0 Basaksehir
ET Olympiakos 2 - 1 Arouca
FT St Etienne 0 - 0 Beitar Jerusalem
FT West Ham 0 - 1 Astra
FT FK Crvena zvezda 1 - 1 Sassuolo
PT Hajduk Split 2 - 2 Maccabi Tel Aviv
FT Maribor 1 - 0 Gabala
FT Anderlecht 3 - 0 Slavia Prague
FT AZ Alkmaar 0 - 0 Vojvodina
FT BATE Borisov 2 - 2 Astana
FT Genk 2 - 0 Lokomotiv Zagreb
FT Osmanlispor 2 - 0 Midtjylland
FT Paok Saloniki 2 - 0 Dinamo Tbilisi
FT Skendija 0 - 4 Gent
FT Sparta Prague 3 - 2 Sonderjyske
FT Partizani 0 - 0 Krasnodar
FT Grasshoppers 0 - 2 Fenerbahce
FT Liberec 3 - 0 AEK
FT Rosenborg 1 - 2 Austria Wien
Europe: Uefa Super Cup
August 09
ET Real Madrid 3 - 2 Sevilla
Europe: Uefa Youth League - Play Offs
March 08
FT Real Madrid (U19) 2 - 1 Ajax (U19)
FT Barcelona (U19) 2 - 1 FC Porto (U19)
FT Salzburg (U19) 2 - 1 Atl. Madrid (U19)
FT CSKA Moscow (U19) 0 - 2 Benfica (U19)
FT Rosenborg (U19) 1 - 0 Basel (U19)
FT V. Constanta (U19) 4 - 2 FC Copenhagen (U19)
FT AS Roma (U19) 1 - 2 Monaco (U19)
FT Maccabi Haifa (U19) 0 - 1 Dortmund (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
December 07
FT Real Madrid (U19) 1 - 3 Dortmund (U19)
FT Club Brugge (U19) 0 - 3 FC Copenhagen (U19)
FT Legia (U19) 2 - 0 Sporting (U19)
FT Juventus (U19) 0 - 1 D. Zagreb (U19)
FT Lyon (U19) 0 - 1 Sevilla FC (U19)
FT Tottenham (U19) 0 - 0 CSKA Moscow (U19)
FT FC Porto (U19) 2 - 1 Leicester (U19)
FT Leverkusen (U19) 1 - 2 Monaco (U19)
FT Benfica (U19) 2 - 0 Napoli (U19)
FT Barcelona (U19) 1 - 2 B. Monchengladbach (U19)
FT Basel (U19) 1 - 1 Arsenal (U19)
FT PSV (U19) 6 - 0 FK Rostov (U19)
FT Paris SG (U19) 4 - 1 Ludogorets (U19)
FT Bayern (U19) 1 - 1 Atl. Madrid (U19)
FT Manchester City (U19) 3 - 2 Celtic (U19)
FT Dynamo Kiev (U19) 3 - 1 Besiktas (U19)
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
November 30
FT Sparta Prague (U19) 3 - 2 Altinordu (U19)
FT Midtjylland (U19) 4 - 0 Malaga (U19)
FT Cukaricki (U19) 0 - 2 Rosenborg (U19)
FT Zurich (U19) 2 - 0 V. Constanta (U19)
Europe: Uefa Youth League - Group Stage
November 23
FT Atl. Madrid (U19) 2 - 0 PSV (U19)
FT B. Monchengladbach (U19) 1 - 2 Manchester City (U19)
FT Celtic (U19) 1 - 4 Barcelona (U19)
FT Napoli (U19) 0 - 2 Dynamo Kiev (U19)
Europe: Uefa Youth League - Winners Play Offs
November 23
FT AS Roma (U19) 1 - 0 Cork City (U19)
FT K. Almaty (U19) 0 - 1 Salzburg (U19)
FT Dynamo Moscow (U19) 1 - 1 Maccabi Haifa (U19)
FT Ajax (U19) 2 - 1 PAOK (U19)
FT Altinordu (U19) 6 - 2 Sparta Prague (U19)
FT Malaga (U19) 2 - 0 Midtjylland (U19)
FT Rosenborg (U19) 0 - 1 Cukaricki (U19)
FT V. Constanta (U19) 5 - 0 Zurich (U19)
Europe: Euro U21 - Qualification
March 28
15:00 Luxembourg (U21) - Kazakhstan (U21)
13:00 Bosnia & Herzegovina (U21) - Liechtenstein (U21)
FT Belgium (U21) 2 - 1 Malta (U21)
FT Ireland (U21) 1 - 0 Kosovo (U21)
Europe: Euro U21 - Qualification - Promotion
November 15
FT Norway (U21) 1 - 0 Serbia (U21)
FT Spain (U21) 0 - 0 Austria (U21)
Europe: Euro U21 - Qualification
October 11
FT Belgium (U21) 0 - 1 Latvia (U21)
FT FYR Macedonia (U21) 2 - 0 Scotland (U21)
FT Iceland (U21) 2 - 4 Ukraine (U21)
FT Northern Ireland (U21) 0 - 3 France (U21)
FT Liechtenstein (U21) 1 - 7 Portugal (U21)
FT Austria (U21) 1 - 4 Germany (U21)
FT Denmark (U21) 4 - 1 Luxembourg (U21)
FT Malta (U21) 3 - 2 Moldova (U21)
FT Russia (U21) 1 - 1 Finland (U21)
FT Armenia (U21) 1 - 3 Wales (U21)
FT Bulgaria (U21) 2 - 0 Romania (U21)
FT Lithuania (U21) 0 - 0 Italy (U21)
FT Serbia (U21) 3 - 1 Slovenia (U21)
FT Cyprus (U21) 1 - 4 Netherlands (U21)
FT Kazakhstan (U21) 0 - 3 Norway (U21)
FT Turkey (U21) 1 - 1 Slovakia (U21)
Europe: Euro U19 - Second Stage
March 28
17:00 Belgium (U19) - Ireland (U19)
17:00 Italy (U19) - Sweden (U19)
15:00 Cyprus (U19) - Serbia (U19)
15:00 Finland (U19) - Ukraine (U19)
15:00 Greece (U19) - Netherlands (U19)
15:00 Portugal (U19) - Poland (U19)
15:00 Slovakia (U19) - Germany (U19)
15:00 Turkey (U19) - Croatia (U19)
FT Bulgaria (U19) 3 - 1 Bosnia & Herzegovina (U19)
FT Czech Republic (U19) 3 - 0 Austria (U19)
FT France (U19) 0 - 0 Israel (U19)
FT Scotland (U19) 1 - 2 Hungary (U19)
FT Belarus (U19) 1 - 5 England (U19)
FT Norway (U19) 0 - 2 Spain (U19)
Europe: Euro U19 - First Stage
November 15
FT Greece (U19) 0 - 2 England (U19)
FT Luxembourg (U19) 2 - 6 Wales (U19)
FT Belarus (U19) 1 - 0 Bulgaria (U19)
FT Portugal (U19) 2 - 1 Denmark (U19)
FT Armenia (U19) 0 - 4 Hungary (U19)
FT Italy (U19) 1 - 1 Switzerland (U19)
FT Malta (U19) 1 - 0 Moldova (U19)
FT Serbia (U19) 2 - 3 Sweden (U19)
FT Cyprus (U19) 1 - 0 Faroe Islands (U19)
FT Montenegro (U19) 1 - 2 Croatia (U19)
Europe: Euro U19 - Play Offs
July 24
FT France (U19) 4 - 0 Italy (U19)
Europe: Euro U19 - 5th-6th Places
July 21
PT Germany (U19) 4 - 3 Netherlands (U19)
Europe: Euro U19 - Play Offs
July 21
FT Portugal (U19) 1 - 3 France (U19)
FT England (U19) 1 - 2 Italy (U19)
Europe: Euro U19
July 18
FT England (U19) 2 - 1 Croatia (U19)
FT Netherlands (U19) 1 - 5 France (U19)
FT Austria (U19) 0 - 3 Germany (U19)
FT Italy (U19) 1 - 1 Portugal (U19)
Europe: Euro U17 - Second Stage
March 28
15:00 France (U17) - Sweden (U17)
15:00 Ukraine (U17) - Austria (U17)
13:00 Bosnia & Herzegovina (U17) - England (U17)
13:00 Czech Republic (U17) - Slovenia (U17)
11:30 Armenia (U17) - Finland (U17)
11:30 Turkey (U17) - Germany (U17)
FT Israel (U17) 0 - 0 Russia (U17)
FT Norway (U17) 0 - 1 Hungary (U17)
Europe: Euro U17 - First Stage
November 06
FT Armenia (U17) 3 - 2 Iceland (U17)
FT Israel (U17) 3 - 1 Poland (U17)
FT FYR Macedonia (U17) 2 - 1 Albania (U17)
FT Italy (U17) 2 - 0 Serbia (U17)
FT Belgium (U17) 0 - 0 Belarus (U17)
FT Cyprus (U17) 2 - 0 Gibraltar (U17)
FT Austria (U17) 2 - 3 England (U17)
FT Azerbaijan (U17) 1 - 0 Romania (U17)
FT Czech Republic (U17) 3 - 3 Switzerland (U17)
FT Luxembourg (U17) 2 - 2 Faroe Islands (U17)
Europe: Euro U17 - Play Offs
May 21
PT Portugal (U17) 2 - 1 Spain (U17)
FT Sweden (U17) 0 - 1 Netherlands (U17)
FT Germany (U17) 1 - 0 Belgium (U17)
Europe: Euro U17
May 12
FT Denmark (U17) 1 - 3 England (U17)
FT Sweden (U17) 1 - 0 France (U17)
FT Serbia (U17) 0 - 2 Netherlands (U17)
FT Spain (U17) 4 - 2 Italy (U17)
FT Bosnia & Herzegovina (U17) 2 - 1 Ukraine (U17)
FT Germany (U17) 4 - 0 Austria (U17)
FT Portugal (U17) 0 - 0 Belgium (U17)
FT Scotland (U17) 0 - 1 Azerbaijan (U17)
Europe: Baltic Cup
June 04
FT Estonia 0 - 0 Latvia
Europe: Baltic Cup U21
June 03
FT Estonia (U21) 0 - 0 Latvia (U21)
Europe: Atlantic Cup - Play Offs
February 08
FT Aarhus 1 - 1 Orebro
FT Shakhtar Donetsk 2 - 1 Debrecen
FT Rijeka 3 - 0 Jablonec
PT Aalborg 0 - 1 Djurgarden
Europe: Atlantic Cup
February 04
FT Aarhus 0 - 2 Debrecen
FT Djurgarden 0 - 1 Rijeka
FT Jablonec 2 - 0 Orebro
FT Aalborg 0 - 3 Shakhtar Donetsk
Europe: Uhren Cup
July 19
FT Young Boys 1 - 1 Galatasaray
FT B. Monchengladbach 1 - 2 Zurich
Europe: Euro Women - Qualification - Promotion
October 25
ET Romania W 1 - 1 Portugal W
Europe: Euro Women - Qualification - Second Stage
September 20
FT France W 6 - 0 Albania W
FT Belgium W 0 - 2 England W
FT Denmark W 2 - 0 Sweden W
FT Iceland W 1 - 2 Scotland W
FT Ireland W 0 - 1 Portugal W
FT Italy W 3 - 1 Czech Republic W
FT Romania W 4 - 0 Greece W
FT Russia W 5 - 0 Croatia W
FT Spain W 5 - 0 Finland W
FT Switzerland W 4 - 0 Northern Ireland W
FT Wales W 0 - 0 Austria W
FT Poland W 4 - 0 Moldova W
FT Belarus W 2 - 0 Slovenia W
FT Bosnia & Herzegovina W 2 - 4 Serbia W
FT Hungary W 0 - 1 Germany W
FT Norway W 5 - 0 Israel W
Europe: Champions League Women
March 23
FT Wolfsburg W 0 - 2 Lyon W
FT Bayern Munich W 1 - 0 Paris SG W
FT Fortuna Hjorring W 0 - 1 Manchester City W
FT Rosengard W 0 - 1 Barcelona W
Europe: Champions League Women - Qualification
August 28
FT Breznica W 2 - 2 Parnu W
FT Medyk Konin W 3 - 1 Ol. Cluj W
FT Osijek W 1 - 1 St. Liege W
FT Rigas W 0 - 4 Ramat Hasharon W
FT WFC Zhytlobud-1 Kharkiv W 2 - 2 Sarajevo W
FT ZFK Dragon W 0 - 9 Minsk FK W
FT Pomurje W 0 - 5 Zurich W
FT Vllaznia W 1 - 2 Slovan Bratislava W
FT Hajvalia W 1 - 1 Klaksvik W
FT PAOK W 3 - 3 Apollon Limassol W
FT Hibernians W 0 - 4 Ferencvaros W
FT Konak Bld. W 2 - 6 Twente W
FT Cardiff Met. W 0 - 8 Breidablik W
FT Criuleni W 0 - 0 Wexford Youths Football Club W
FT Gintra W 0 - 3 Shymkent W
FT NSA Sofia W 0 - 2 Subotica W
FT Avaldsnes W 2 - 0 PK-35 Vantaa W
FT Newry City W 0 - 5 Benfica W
Europe: Euro U19 Women - First Stage
October 25
FT Austria (U19) W 1 - 2 Belgium (U19) W
FT Lithuania (U19) W 1 - 4 Belarus (U19) W
FT Hungary (U19) W 2 - 0 Denmark (U19) W
FT Montenegro (U19) W 2 - 4 Slovakia (U19) W
FT Bulgaria (U19) W 1 - 0 Moldova (U19) W
FT Turkey (U19) W 0 - 1 Netherlands (U19) W
FT FYR Macedonia (U19) W 0 - 2 Wales (U19) W
FT Italy (U19) W 0 - 2 Ireland (U19) W
FT Czech Republic (U19) W 3 - 3 Switzerland (U19) W
FT Estonia (U19) W 1 - 2 Croatia (U19) W
FT Georgia (U19) W 0 - 1 Bosnia & Herzegovina (U19) W
FT Portugal (U19) W 0 - 1 Sweden (U19) W
Europe: Euro U19 Women - Play Offs
July 31
FT France (U19) W 2 - 1 Spain (U19) W
Europe: Euro U19 Women
July 25
FT Germany (U19) W 3 - 1 Austria (U19) W
FT Switzerland (U19) W 0 - 5 Spain (U19) W
FT Netherlands (U19) W 1 - 2 France (U19) W
SP Norway (U19) W - Slovakia (U19) W
Europe: Euro U19 Women - Second Stage
April 10
FT Greece (U19) W 0 - 2 Portugal (U19) W
FT Scotland (U19) W 0 - 2 France (U19) W
FT Belgium (U19) W 0 - 2 Austria (U19) W
FT Sweden (U19) W 0 - 0 England (U19) W
FT Azerbaijan (U19) W 1 - 5 Germany (U19) W
FT Denmark (U19) W 1 - 3 Spain (U19) W
FT Northern Ireland (U19) W 0 - 3 Italy (U19) W
FT Poland (U19) W 0 - 2 Ireland (U19) W
FT Czech Republic (U19) W 2 - 0 Belarus (U19) W
FT Netherlands (U19) W 1 - 1 Finland (U19) W
FT Hungary (U19) W 0 - 1 Norway (U19) W
FT Russia (U19) W 0 - 1 Switzerland (U19) W
Europe: Euro U17 Women - Second Stage
March 28
15:00 Spain (U17) W - Portugal (U17) W
13:00 Iceland (U17) W - Sweden (U17) W
FT Slovenia (U17) W 0 - 3 Netherlands (U17) W
FT Austria (U17) W 0 - 2 Switzerland (U17) W
FT Germany (U17) W 1 - 2 England (U17) W
FT Poland (U17) W 0 - 2 Italy (U17) W
FT France (U17) W 3 - 0 Belgium (U17) W
FT Greece (U17) W 0 - 2 Russia (U17) W
FT Denmark (U17) W 1 - 6 Norway (U17) W
FT Wales (U17) W 1 - 0 Bosnia & Herzegovina (U17) W
FT Hungary (U17) W 0 - 1 Ireland (U17) W
FT Serbia (U17) W 1 - 2 Scotland (U17) W
Europe: Euro U17 Women - First Stage
October 31
FT Faroe Islands (U17) W 2 - 1 Belarus (U17) W
FT Iceland (U17) W 1 - 4 Ireland (U17) W
FT Finland (U17) W 0 - 0 Italy (U17) W
FT Georgia (U17) W 0 - 7 Portugal (U17) W
FT Lithuania (U17) W 0 - 3 Slovenia (U17) W
FT Russia (U17) W 0 - 1 England (U17) W
FT Moldova (U17) W 0 - 1 Bulgaria (U17) W
FT Netherlands (U17) W 0 - 2 Norway (U17) W
Europe: Euro U17 Women - Play Offs
May 16
PT Spain (U17) W 0 - 1 Germany (U17) W
FT Norway (U17) W 1 - 2 England (U17) W
Europe: Euro U17 Women
May 10
FT Czech Republic (U17) W 0 - 4 Germany (U17) W
FT Norway (U17) W 2 - 0 Belarus (U17) W
FT Serbia (U17) W 1 - 4 England (U17) W
FT Spain (U17) W 3 - 1 Italy (U17) W
Europe: Premier League (Crimea)
March 26
FT SKCHF Sevastopol 6 - 0 Ocean Kerch
FT Krymteplytsia 2 - 2 Rubin Yalta
FT Bakhchisaray 1 - 2 TSK Simferopol
FT Yevpatoriya 3 - 1 Kafa