Greece: Super League

FT Atromitos 2 - 2 Aris
FT Volos 1 - 1 Panathinaikos
FT Asteras Tripolis 1 - 1 AEL Larissa
FT Lamia 2 - 1 OFI Crete
FT Panetolikos 0 - 3 Olympiacos Piraeus
FT AEK Athens FC 5 - 0 Panionios
FT Paok Saloniki 2 - 0 Xanthi FC

Greece: Super League - Relegation

FT OFI Crete 3 - 2 Platanias

Greece: Super League 2

15:00 Panachaiki - PAE Chania
FT Giannina 1 - 0 Dramas
FT Apollon Larissa 4 - 0 Apollon Pontou
FT Platanias 4 - 0 Kerkyra
FT Smyrnis 1 - 2 Karaiskakis
FT Levadiakos 1 - 0 Ergotelis

Greece: Football League

FT Ialisos 1 - 0 Veria
FT Ierapetra 1 - 0 Thesprotos
FT Kavala 0 - 0 Ionikos
FT Niki Volos 3 - 0 Aspropirgos
FT PAE Egaleo 0 - 1 Olympiakos Volos
FT PO Triglia 1 - 1 Diagoras Rodou
FT Kalamata 0 - 1 AO Trikala

Greece: Gamma Ethniki - Group 1

FT Apollon Paralimniou 3 - 1 Alexandroypolis
FT Chrisoupolis 2 - 1 Kilkisiakos
FT Doxa Theologos 0 - 0 Iraklis Zigou
FT F.C. Pandramaikos 1 - 0 Doxa Kamila
FT Orfeas Xanthi 3 - 1 Keravnos Pernis
FT Aris Avatou 1 - 1 Aetos Orfani

Greece: Gamma Ethniki - Group 2

FT Almopos 2 - 1 Makedonikos
FT AS Giannitsa 0 - 0 Nea Kallikrateia
AW Astrapi Mes. 3 - 0 Aris Palaiochori
FT Florina 0 - 0 Edessaikos
13:00 Niki Agkathia - Agrotikos Asteras
FT Poseidonas Michanionas 0 - 1 M. Alexandros Trikala
FT Thermaikos FC 2 - 0 Thyella Sarakinoi

Greece: Gamma Ethniki - Group 3

FT Dias Diou 2 - 0 Meteora
FT GS Almyros 0 - 2 Dia. Stefanovik
FT Iraklis Larissa 2 - 0 Karitsa
FT Oikonomos 3 - 2 Digenis Neochori
FT Pierikos 4 - 0 Atalanti
FT Sellana 2 - 1 Potamia
FT Thiseas Agria 5 - 2 Atromitos Palamas

Greece: Gamma Ethniki - Group 4

FT Anagennisi Arta 1 - 1 Karagiannion
FT Asteras Itea 3 - 1 Apollo Efpaliou
FT Lefkimmi 1 - 1 Tilikratis L.
FT Mesolongi AE 3 - 0 Makedonikos Foufas
FT Preveza 2 - 2 Acheron Kanalaki
FT Souli Paramythia 3 - 2 Anatoli
FT Nafpaktiakos 3 - 1 Thinaliakos

Greece: Gamma Ethniki - Group 5

FT Agioi Anargyroi 0 - 1 Ethnikos Piraeus
FT AO Ilisiakos 1 - 2 Thyella Kamari
FT Fostiras 1 - 1 Agios Ierotheos
FT Kallithea 3 - 0 AO Akratitos
FT Keratsini 1 - 2 Moschato
FT Ermis Korydallos 1 - 2 Ano Meras
FT Panthiraikos 3 - 1 Kifisias

Greece: Gamma Ethniki - Group 6

FT Acharnaikos 0 - 2 Kitheron Kapareliou
FT Aittitos Spata 2 - 0 Nea Artaki
FT Korinthos 2006 0 - 2 Palliniakos
FT Marko 3 - 1 Panarkadikos
FT Thyella D. 1 - 1 Rodos
FT AEK Tripolis 1 - 1 Aiolikos

Greece: Gamma Ethniki - Group 7

FT Paniliakos 0 - 4 Asteras Vlachioti
FT Diavolitsi 0 - 0 PS Sparti
FT Ermionidas-Ermis 2 - 1 Nafplio
FT Pangytheatikos 1 - 3 Diagoras Vrachneikon
FT Thyella Patras 3 - 1 PAO Varda
FT Zakynthos 3 - 0 Zacharo
FT Panargiakos 2 - 2 AO Tsilivi

Greece: Gamma Ethniki - Group 8

FT AEEK Inka 0 - 1 Poros
FT Agios Nikolaos 1 - 4 Episkopi
FT Atsalenios 1 - 1 Giouchtas
FT Rethymniakos 2 - 2 Panakrotiriakos

Greece: Gamma Ethniki - Promotion Play-Offs

FT Kalamata 2 - 1 Diagoras Rodou
FT Chrisoupolis 0 - 1 PO Triglia
FT Thesprotos 2 - 0 Niki Volos
FT Ionikos 2 - 0 Aiolikos

Greece: Greek Cup

FT Panathinaikos 2 - 0 Panachaiki
PT Volos 2 - 1 Panserraikos
FT Lamia 3 - 0 Aiolikos
FT AEL Larissa 1 - 0 Kalamata
FT Veria 1 - 2 Giannina
FT Panionios 6 - 0 Olympiakos Volos
FT Xanthi FC 3 - 0 Apollon Larissa
ET Asteras Tripolis 3 - 2 Platanias
FT OFI Crete 4 - 0 Kavala
FT Ergotelis 0 - 1 AO Trikala
FT Panetolikos 5 - 1 Ialisos

Greece: Greek Cup - Play Offs

FT Paok Saloniki 1 - 0 AEK Athens FC
FT Olympiacos Piraeus 0 - 1 Lamia
FT Asteras Tripolis 4 - 1 Ergotelis
FT Atromitos 2 - 1 Smyrnis

Greece: Greek Cup - Second Round

FT Apollon Pontou 0 - 4 AEL Larissa
FT Panachaiki 2 - 1 Levadiakos
FT Aittitos Spata 0 - 6 Paok Saloniki
FT Ergotelis 3 - 2 Aris
FT AO Trikala 1 - 1 Smyrnis
FT Apollon Larissa 0 - 7 Lamia
FT Volos 1 - 3 AEK Athens FC
FT Thyella Kamari 0 - 8 Atromitos
FT PAE Chania 1 - 2 Panathinaikos
FT Aris Avatou 1 - 2 Olympiacos Piraeus
FT Kerkyra 0 - 3 OFI Crete
FT Niki Volos 1 - 0 Xanthi FC
FT Iraklis 2 - 0 Giannina
FT Apollon Paralimniou 0 - 4 Asteras Tripolis
FT Ierapetra 0 - 0 Panetolikos
FT Irodotos 1 - 2 Panionios