Netherlands: Eredivisie

FT Ajax 0 - 2 AZ Alkmaar
FT Sparta Rotterdam 5 - 1 FC Emmen
FT PSV 1 - 1 Feyenoord
FT Waalwijk 2 - 1 Utrecht
FT Twente 2 - 3 Heerenveen
FT Venlo 0 - 0 Fortuna Sittard
FT Zwolle 4 - 3 Vitesse
FT Den Haag 0 - 0 Heracles
FT Willem ll 3 - 1 Groningen

Netherlands: Eredivisie - Europa League - Play Offs

FT Vitesse 0 - 2 Utrecht

Netherlands: Eredivisie - Relegation

FT Graafschap 0 - 2 Sparta Rotterdam
FT GA Eagles 4 - 5 Waalwijk

Netherlands: Eredivisie - Europa League - Play Offs

FT Utrecht 1 - 1 Vitesse

Netherlands: Eredivisie - Relegation

FT Graafschap 2 - 0 Cambuur
FT Sparta Rotterdam 3 - 0 Oss
FT Den Bosch 0 - 1 GA Eagles
FT Excelsior 1 - 1 Waalwijk

Netherlands: Eredivisie - Europa League - Play Offs

FT Vitesse 3 - 1 Groningen
FT Utrecht 3 - 0 Heracles

Netherlands: Eredivisie - Relegation

FT Cambuur 1 - 1 Graafschap
FT Oss 0 - 2 Sparta Rotterdam
FT Waalwijk 2 - 1 Excelsior
FT GA Eagles 2 - 2 Den Bosch

Netherlands: Eredivisie - Europa League - Play Offs

FT Groningen 2 - 1 Vitesse
FT Heracles 0 - 2 Utrecht

Netherlands: Eredivisie - Relegation

FT Almere 1 - 2 Cambuur
FT Waalwijk 3 - 0 Nijmegen

Netherlands: Eerste Divisie

FT Jong AZ 3 - 1 Almere
FT Cambuur 4 - 2 Jong PSV
FT Eindhoven 3 - 1 Excelsior
FT FC Volendam 2 - 2 GA Eagles
FT Jong Ajax 2 - 2 Telstar
FT Maastricht 2 - 3 Den Bosch
FT Nijmegen 1 - 1 Breda
FT Oss 2 - 1 Jong Utrecht
FT Roda 5 - 0 Dordrecht

Netherlands: Tweede Divisie

FT TEC 1 - 1 Jong Sparta Rotterdam
FT De Treffers 0 - 2 Rijnsburgse Boys
FT AFC 2 - 0 IJsselmeervogels
PP HFC - Scheveningen
FT Katwijk 2 - 1 HHC
FT ASWH 3 - 4 Excelsior Maassluis
FT Kozakken Boys 1 - 1 Quick Boys
FT Spakenburg 1 - 1 Jong Volendam
FT Noordwijk 1 - 3 GVVV

Netherlands: Tweede Divisie - Relegation

ET Quick Boys 1 - 0 VVSB
FT Lienden 0 - 2 ASWH

Netherlands: Derde Divisie

FT Blauw Geel 1 - 2 Jong Den Haag
FT Groene Ster 3 - 1 Lienden
FT HSC'21 0 - 3 OSS '20
FT DEM 0 - 0 UNA
FT Dongen 4 - 0 Hoogland
FT HV & CV Quick 4 - 1 Gemert
FT USV Hercules 4 - 2 ADO 20 Heemskerk
FT Westlandia 2 - 2 EVV
FT VVSB 3 - 2 SteDoCo
FT ONS Sneek 1 - 1 GOES
FT Ajax (A) 0 - 2 Harkemase Boys
FT DVS '33 Ermelo 0 - 1 Sparta Nijkerk
FT Hoek 1 - 4 Ter Leede
FT Lisse 1 - 0 Barendrecht
FT ODIN '59 3 - 1 Excelsior'31
FT VV DOVO 1 - 2 Jong Almere City

Netherlands: Derde Divisie - Relegation

FT Rosmalen 2 - 3 Hoogland
FT Staphorst 1 - 2 Gemert
FT RKAV Volendam 1 - 3 Sparta Nijkerk

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong Den Bosch 1 - 1 Jong FC Twente
FT Jong Excelsior 3 - 2 Jong Sittard
FT Jong Vitesse 0 - 0 Jong De Graafschap

Netherlands: Reserve League - Winners Stage

FT Jong Feyenoord 2 - 1 Jong Venlo
FT Jong Heerenveen 9 - 1 Jong Willem (II)
FT Jong Heracles 1 - 0 Jong Waalwijk
FT Jong NAC Breda 1 - 1 Jong Zwolle
FT Jong Roda 1 - 1 Jong Groningen

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong Dordrecht 2 - 4 Jong Cambuur
FT Jong FC Eindhoven 0 - 3 Jong FC Emmen

Netherlands: Reserve League - Winners Stage

FT Jong G.A. Eagles 1 - 3 Jong Nijmegen
FT Jong Groningen 1 - 2 Jong Heracles
FT Jong Zwolle 2 - 3 Jong Heerenveen

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong Cambuur 3 - 1 Jong Vitesse
FT Jong Den Bosch 4 - 1 Jong FC Eindhoven
FT Jong FC Twente 0 - 2 Jong De Graafschap
FT Jong Sittard 2 - 0 Jong Dordrecht

Netherlands: Reserve League - Winners Stage

FT Jong Heerenveen 2 - 0 Jong Venlo
FT Jong Heracles 3 - 1 Jong Willem (II)
FT Jong Roda 1 - 4 Jong Zwolle
FT Jong Waalwijk 2 - 4 Jong Groningen

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong FC Emmen 4 - 1 Jong Excelsior

Netherlands: Reserve League - Winners Stage

FT Jong Feyenoord 1 - 0 Jong NAC Breda
FT Jong Nijmegen 0 - 2 Jong Groningen

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong Dordrecht 2 - 3 Jong FC Eindhoven
FT Jong Vitesse 3 - 1 Jong Den Bosch

Netherlands: Reserve League - Winners Stage

FT Jong Venlo 3 - 1 Jong Roda
PP Jong Willem (II) - Jong Waalwijk
FT Jong Zwolle 1 - 0 Jong Heracles

Netherlands: Reserve League - Losers Stage

FT Jong Dordrecht 2 - 2 Jong FC Emmen
FT Jong De Graafschap 1 - 4 Jong Cambuur
FT Jong Excelsior 3 - 2 Jong Den Bosch
FT Jong FC Eindhoven 1 - 3 Jong FC Twente
FT Jong Vitesse 6 - 2 Jong Sittard

Netherlands: Reserve League

FT Jong Den Bosch 1 - 1 Jong NAC Breda
FT Jong Excelsior 2 - 2 Jong FC Eindhoven
FT Jong Heerenveen 2 - 0 Jong FC Twente
FT Jong Heracles 0 - 2 Jong Zwolle
FT Jong Sittard 3 - 1 Jong Venlo
FT Jong Waalwijk 0 - 1 Jong Nijmegen
FT Jong Willem (II) 3 - 0 Jong Dordrecht
FT Jong De Graafschap 3 - 2 Jong FC Emmen
FT Jong Feyenoord 4 - 2 Jong Cambuur
FT Jong G.A. Eagles 2 - 0 Jong Vitesse

Netherlands: Knvb Beker

19:45 Utrecht - Ajax
FT Heerenveen 0 - 1 Feyenoord
FT AZ Alkmaar 1 - 3 Breda
PT IJsselmeervogels 1 - 2 GA Eagles
FT Heracles 0 - 2 Vitesse
ET GVVV 1 - 2 PSV
PT Oostzaan 0 - 1 Spakenburg
FT Willem ll 3 - 0 Sparta Rotterdam

Netherlands: Super Cup

FT Ajax 2 - 0 PSV

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Sparta Rotterdam (U19) 2 - 4 FC Emmen (U19)
FT Willem (II) (U19) 1 - 1 Alphense Boys (U19)
FT NEC/Oss (U19) 0 - 3 Breda (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Feyenoord (U19) 1 - 3 Groningen (U19)
FT Utrecht (U19) 2 - 1 Ajax (U19)
FT PSV (U19) 2 - 1 Twente (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Zwolle (U19) 2 - 3 Den Haag (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT AZ Alkmaar (U19) 3 - 1 Heerenveen (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Almere City (U19) 0 - 4 Vitesse (U19)
FT Alphense Boys (U19) 1 - 1 Breda (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Groningen (U19) 1 - 0 PSV (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT FC Emmen (U19) 2 - 1 NEC/Oss (U19)
FT Vitesse (U19) 4 - 0 Sparta Rotterdam (U19)
FT Den Haag (U19) 3 - 0 Almere City (U19)
FT Willem (II) (U19) 3 - 1 Zwolle (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Groningen (U19) 2 - 1 Heerenveen (U19)
FT Twente (U19) 0 - 3 AZ Alkmaar (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Breda (U19) 3 - 1 FC Emmen (U19)
FT NEC/Oss (U19) 1 - 1 Vitesse (U19)
FT Zwolle (U19) 3 - 0 Alphense Boys (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Ajax (U19) 1 - 1 Feyenoord (U19)
FT PSV (U19) 0 - 0 Utrecht (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Almere City (U19) 2 - 3 Willem (II) (U19)
FT Sparta Rotterdam (U19) 1 - 3 Den Haag (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT AZ Alkmaar (U19) 5 - 2 Groningen (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Breda (U19) 5 - 2 Den Haag (U19)
FT FC Emmen (U19) 1 - 3 Vitesse (U19)
FT NEC/Oss (U19) 2 - 0 Willem (II) (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Feyenoord (U19) 0 - 1 PSV (U19)
FT Heerenveen (U19) 1 - 2 Ajax (U19)
FT Utrecht (U19) 3 - 1 Twente (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Relegation Group

FT Almere City (U19) 2 - 1 Alphense Boys (U19)
FT Sparta Rotterdam (U19) 1 - 0 Zwolle (U19)

Netherlands: Eredivisie U19 - Championship Group

FT Twente (U19) 0 - 3 Groningen (U19)
FT Ajax (U19) 1 - 5 AZ Alkmaar (U19)
FT Utrecht (U19) 0 - 2 Feyenoord (U19)
FT PSV (U19) 1 - 1 Heerenveen (U19)

Netherlands: Eredivisie U19

FT Ajax (U19) 3 - 1 Breda (U19)
FT AZ Alkmaar (U19) 6 - 1 Sparta Rotterdam (U19)
FT Groningen (U19) 5 - 2 Den Haag (U19)
FT NEC/Oss (U19) 2 - 2 Almere City (U19)
FT PSV (U19) 3 - 0 Feyenoord (U19)
FT Twente (U19) 1 - 1 Utrecht (U19)
FT Vitesse (U19) 2 - 0 Heerenveen (U19)

Netherlands: Eredivisie Women

FT Twente W 2 - 1 Ajax W
FT Excelsior/Barendrecht W 1 - 5 PSV W
FT Heerenveen W 1 - 0 PEC Zwolle W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Excelsior/Barendrecht W 5 - 0 Achilles 29 W
FT VV Alkmaar W 3 - 4 Heerenveen W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT PEC Zwolle W 2 - 3 PSV W
FT Twente W 1 - 1 Ajax W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Achilles 29 W 1 - 4 VV Alkmaar W
FT Heerenveen W 3 - 1 Excelsior/Barendrecht W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT Ajax W 1 - 1 Den Haag W
FT PSV W 2 - 3 Twente W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Heerenveen W 12 - 0 Achilles 29 W
FT VV Alkmaar W 0 - 2 Excelsior/Barendrecht W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT PEC Zwolle W 3 - 3 Den Haag W
FT PSV W 0 - 1 Ajax W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Excelsior/Barendrecht W 0 - 4 Heerenveen W
FT VV Alkmaar W 5 - 2 Achilles 29 W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT Ajax W 0 - 0 PEC Zwolle W
FT Den Haag W 1 - 3 Twente W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Achilles 29 W 1 - 1 Excelsior/Barendrecht W
FT Heerenveen W 1 - 1 VV Alkmaar W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT Ajax W 2 - 0 Twente W
FT PSV W 3 - 1 PEC Zwolle W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Achilles 29 W 2 - 6 Heerenveen W
FT Excelsior/Barendrecht W 1 - 1 VV Alkmaar W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT Den Haag W 2 - 2 Ajax W
FT Twente W 1 - 1 PSV W

Netherlands: Eredivisie Women - Relegation Group

FT Heerenveen W 6 - 0 Achilles 29 W
FT VV Alkmaar W 2 - 2 Excelsior/Barendrecht W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

FT PEC Zwolle W 1 - 5 Twente W
FT PSV W 5 - 0 Den Haag W

Netherlands: Knvb Beker Women

FT Berghuizen W 0 - 9 Den Haag W
FT Barendrecht W 0 - 7 PEC Zwolle W
FT VV Nooit Gedacht W 0 - 12 Twente W
FT DTS Ede W 2 - 3 VV Alkmaar W
FT Oranje Nassau W 0 - 8 Heerenveen W
FT Eindhoven FC W 1 - 6 PSV W
FT Ter Leede W 4 - 1 Excelsior/Barendrecht W
FT Be Quick 28 W 1 - 3 Ajax W

Netherlands: Knvb Beker Women

FT Ajax W 2 - 1 PEC Zwolle W
FT Twente W 2 - 1 Heerenveen W
FT Den Haag W 1 - 0 DTS Ede W

Netherlands: Eredivisie Cup Women

FT Den Haag W 2 - 2 Ajax W
FT Heerenveen W 3 - 1 VV Alkmaar W
FT PEC Zwolle W 6 - 2 Excelsior/Barendrecht W
FT PSV W 2 - 3 Twente W