Nigeria: Npfl - Championship Group

FT Lobi 0 - 1 Kano
FT Enyimba 3 - 0 Akwa United
FT Ifeanyi Ubah 2 - 4 Enugu

Nigeria: Npfl

FT Abia Warriors 3 - 0 Kano
FT Delta Force 0 - 0 Plateau United
FT Go Round 0 - 1 Gombe
FT Heartland 2 - 0 El Kanemi
FT Ifeanyi Ubah 2 - 1 Akwa United
FT Katsina Utd 2 - 1 Enyimba
FT Niger Tornadoes 0 - 1 Kwara United
FT Remo Stars 0 - 0 Lobi
FT Rivers United 1 - 0 Bendel
FT Sunshine Stars 4 - 2 MFM FC
FT Wikki Tourist 1 - 0 Enugu
FT Yobe Stars 1 - 2 Nasarawa

Nigeria: Nnl

FT Kaduna United 1 - 0 EFCC
FT Shooting 2 - 0 Osun
FT Warri 1 - 1 Lamray UTD
FT ABS 2 - 1 Aklosendi
FT Akwa Starlets 2 - 1 36 Lion
FT Crown 2 - 0 Ibom Youths
FT Giant Brillars 1 - 0 Abia Comets
FT Giordano 2 - 3 Sokoto
FT Green Beret 0 - 1 Road Safety
FT J'Atete 1 - 0 De Sapele Lion
FT Jossy 1 - 0 Stationery Stores
FT Kogi 1 - 0 Jigawa Golden Stars
FT Mighty Jets 1 - 0 Adamawa
FT Nigeria Airforce FC 2 - 0 Kada City
FT Nnewi 1 - 1 Dynamite Force
FT Real Stars 1 - 0 Bimo
FT Rovers FC 3 - 0 Ekiti United
FT Taraba 2 - 0 Yarmalight

Nigeria: Nnl - Play Offs

PT Kada City 2 - Bendel

Nigeria: Nnl - Winners Stage

FT Delta Force 1 - 2 Remo Stars
FT Shooting 0 - 1 Bendel
FT Gombe 0 - 0 Kada City
FT Kogi 2 - 1 Real Stars

Nigeria: Aiteo Cup

15:00 Ambassador - Yobe Stars
FT Aspire 0 - 4 Kano
FT Enyimba 3 - 1 Kano Pillars Feeders
15:00 Katsina Feeders - Nasarawa
FT Layin Zomo 1 - 2 Sunshine Stars
FT Police Osogbo 0 - 6 El Kanemi
FT Abia Warriors 1 - 0 Heartland
FT Enugu 2 - 0 Niger Tornadoes Feeder
FT Gwandu 2 - 4 Katsina Utd
FT Jigawa Golden Stars 1 - 2 Bendel
FT Kebbi 0 - 1 Lobi
FT Niger Tornadoes 3 - 0 Fasbir
FT Rivers United 4 - 0 Timber Loader
FT Setraco United 0 - 4 Plateau United
FT Sokoto 1 - 2 Akwa United
FT Wikki Tourist 4 - 0 Qatar FC
WO Gombe - Ifeanyi Ubah
FT Walli Flamingoes 0 - 4 Delta Force
WO Kwara United - Ben Ayade
FT Warri 2 - 0 Doma United

Nigeria: Aiteo Cup - Play Offs

PT Enugu 4 - 3 Kano
FT Nasarawa 1 - 0 El Kanemi
FT Katsina Utd 3 - 1 Kwara United

Nigeria: Aiteo Cup - Qualification

FT Dynamite Force 2 - 0 Enyimba
FT Cofine 0 - 2 Sushine Stars
FT El Kanemi 1 - 0 Katsina Feeders
FT Osun 0 - 1 Katsina Utd
FT Wikki Tourist 4 - 1 Bayelsa
FT Akwa United 5 - 2 Aklosendi
FT Crown 1 - 3 Abia Warriors
PT Go Round 1 - 2 Supreme
FT Ifeanyi Ubah 0 - 1 J'Atete
FT Kano 2 - 0 Sokoto
FT Kebbi 0 - 3 Enugu
FT Kogi 1 - 0 Niger Tornadoes
FT Mighty Jets 1 - 3 Kwara United
FT Nasarawa 3 - 0 Standard
FT Remo Stars 0 - 1 Rivers United
FT Yobe Stars 0 - 1 Plateau United

Nigeria: Super Cup

FT Doma United 1 - 4 J'Atete