Good afternoon, dear Visitor.

Slovakia: Fortuna Liga

FT Trencin 2 - 1 Zilina
FT Dunajska Streda 1 - 0 Senica
SP Myjava - Presov
FT Podbrezova 2 - 0 Zlate Moravce
FT Ruzomberok 3 - 1 Michalovce
FT Spartak Trnava 0 - 3 Slovan Bratislava

Slovakia: 2. Liga - West - Relegation Group

14:30 Banska Bystrica - MSK Martin
14:30 Trnava B - Svaty Jur

Slovakia: 2. Liga - West

FT Nitra 1 - 2 Trnava B
FT Pohronie 1 - 0 Banska Bystrica
FT Sered 1 - 0 MSK Martin
FT Skalica 1 - 0 Samorin
FT Svaty Jur 2 - 0 Slovan Bratislava B
FT Zilina B 4 - 2 Nove Mesto

Slovakia: 2. Liga - West - Relegation Group

Slovakia: 2. Liga - East - Relegation Group

14:30 Haniska - Poprad
14:30 Rimavska Sobota - Lipany

Slovakia: 2. Liga - East

FT Bardejov 0 - 0 Poprad
FT Lipany 0 - 1 Zvolen
FT Liptovsky Mikulas 1 - 0 Rimavska Sobota
FT Lok. Kosice 6 - 1 Haniska
FT VSS Kosice 2 - 0 Spisska Nova Ves

Slovakia: 2. Liga - East - Relegation Group

Slovakia: 2. Liga - Promotion Group

14:30 Bardejov - Pohronie
14:30 Liptovsky Mikulas - Nitra
14:30 Samorin - Zvolen
08:30 Zilina B - Spisska Nova Ves
FT Lok. Kosice 2 - 2 Skalica

Slovakia: Divison C West

14:00 FC Horses Surovce C - Nemsova
14:00 Nove Zamky - Banik HN
14:00 Sala - Belusa
14:00 Velky Meder - Dubnica
FT Gabcikovo 1 - 1 Surany
FT V. Ludince 2 - 3 Neded
FT Komarno 1 - 0 MFK Topolcany
FT Dun. Streda B 0 - 0 Puchov

Slovakia: Divison C East

14:00 Giraltovce - Presov B
14:00 Trebisov - V. Opatske
14:00 Vranov - Stropkov
FT Pusovce 0 - 2 B. Nova Ves
FT V. Revistia 1 - 3 Snina

Slovakia: Divison C Central

14:00 Novohrad Lucenec - Namestovo
14:00 Zarnovica - Krasno
FT Cadca 3 - 1 Teplicka
FT Makov 2 - 1 Podbrezova B
FT Kalinovo 0 - 0 Lip. Stiavnica
FT Detva 0 - 0 Nova Bana
FT Filakovo 1 - 2 L. Hradok

Slovakia: Divison C Bratislava

15:00 Pezinok - Tomasov
FT Bahon 1 - 1 Malacky
FT Rohoznik 3 - 0 Ivanka
FT Rovinka 3 - 0 Vajnory
FT Slovan Most 2 - 0 Lozorno
FT Devinska N. Ves 1 - 5 Bernolakovo
FT I. Bratislava 3 - 0 Raca
FT D. Luzna 9 - 0 Kralova

Slovakia: Slovak Cup

FT Skalica 2 - 0 Poprad
FT Slovan Bratislava 1 - 0 Michalovce
FT Dunajska Streda 1 - 0 Spartak Trnava
PT Liptovsky Mikulas 1 - 2 L. Hradok
PT Sered 1 - 2 Zilina
PT Ruzomberok 0 - 1 Trencin
FT Sala 2 - 5 Myjava
FT V. Ludince 2 - 1 Spisska Nova Ves
FT Slovan Brvniste 1 - 10 Nitra